سایت جامع خودرو در ایران


» صـــدای خوب چند؟ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

صـــدای خوب چند؟

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶


بررسی بازار گونه ها سیستم صوتی مختص خودرو + فهرست بها

صـــدای خوب چند؟

پسین (امروزه ساکنان استان کرمان خودرو- قصد داریم در این مطلب شما را از تازه ترین چگونگی بازار گونه ها سیستم‌های صوتی آگاه کنیم؛ بازاری که در هنگام برندهای مختلفی دیده می‌شود و تخصصی‌بودن هنگام مایه شده تا همواره مشتری در هنگام سردرگم شود و سرانجام نتواند صدایی باب سلیقه خود در خودرو داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری «پسین (امروزه ساکنان استان کرمان خودرو»، در این بازار کاملا تخصصی گونه ها سیستم‌های صوتی از رادیو پخش و بلندگو تا آمپلی فایر و میدرنج  و … با برندها و البته کیفیت‌های مختلفی حضور دارند. کیفیت و کارکرد آنها کاملا سلیقه‌ای بوده که کوشش خواهیم داشت تا به چهره ناچیز شاخص‌های مهم یک سیستم صوتی پسندیده را در کنار ارائه تازه ترین فهرست بها‌ها برای شما سرنویس کنیم تا ببینیم صدای خوب و با‌کیفیت سیستم‌های صوتی مختص خودرو امروزه در بازار چند فی می‌خورند، همراه ما باشید.
در این بازار چه می‌گذرد؟
در وهله نخست باید گفت مشتریان اصلی این بازار را قشر جوان تشکیل می‌دهند و بیشتر دوستدار صدای بلند و البته با‌کیفیت هستند که باید در پایان حسابی دست به جیب شوند. این بازار کاملا تخصصی بیشتر از فروشندگانی ناآگاه بهره می‌برد که همین فرمایش مایه می‌شود تا مشتری ضمن صرف هزینه‌های گزاف سرانجام به هدف خود نرسد. ولی دشوار بعدی که در این بازار به چشم می‌خورد هستی کالای قاچاق است که به چهره بزرگ در بازار پخش شده‌اند؛ لازم به ذکر است این کالاها سیستم صوتی گر‌چه با قیمتی کمتر در بازار فروخته می‌شوند ولی دارای کیفیت ساخت پسندیده و همچنین گارانتی نیستند.  در باره بها‌ها نیز باید گفت با ثابت‌ماندن بها ارز در سال جدید بها‌های گونه ها سیستم‌های صوتی میان ۱۰ تا ۵۰ هزار تومان افت داشته‌اند و پیش‌بینی می‌شود تا پایان تابستان نیز افت بها‌ها را ‌گواه باشیم. گفتنی است برندهای مطرح بازار همچون کنوود و پاییونیر همچنان یکه‌تاز بازار هستند و در کف بازار نیز رادیو پخش‌های مکسیدر و سونی که به رادیوفلش هم معروفند، حضور دارند.  ولی برندهای نوظهور در این بازار همانند فوکال و اینفینیتی هم با شناخت بیشتر مشتری‌ها به بازبینی با پیشباز زیادی روبرو شدند که در این میان باید گفت باندهای اینفینیتی کاپا به نوعی ستاره این روزهای بازار باندهای بیضی‌شکل شناخته می‌شود. ولی از همه مهم‌تر باید به بازار داغ این روزهای رادیوپخش‌های تصویری اشاره کرد که با بها‌هایی در نزدیک ۵۰۰هزار ‌تا ۲ میلیون تومان برای خودرو به چهره کاملا فابریک قابل خریداری هستند. هر چقدر آپشن‌های این سیستم‌های صوتی و تصویری بیشتر باشد و از حافظه بیشتری برخوردار باشند، بها پایانی هنگام نیز بالا می‌رود تا جایی که می‌توان به راحتی گونه ها بازی و سرگرمی‌های کنسول‌های بازی خانگی را هم در مانیتورهای پشت سری صندلی‌های خودرو تماشا کرد. در انتها نیز باید خاطرنشان کرد پیش از مراجعه به این بازار حتما در دنیای مجازی مدل‌ها و بها‌های گونه ها سیستم‌های صوتی خودرو را تماشا کنید و پس از سنجش مشخصات آنها در بازار اقدام به خرید نمایید و به هیچ روی به رهنمود‌های فروشنده‌ها اکتفا نکنید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام