سایت جامع خودرو در ایران


» مایکروسافت با همکاری BMW، اسکایپ را در خودروها ارائه می‌کند ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


مایکروسافت با همکاری BMW، اسکایپ را در خودروها ارائه می‌کند
مایکروسافت در حال گسترش همکاری خود با بی‌ام‌و برای افزودن نسخه‌‌ی کسب‌وکار اسکایپ به خودروها با به کارگیری سیستم آی‌درایو بی‌ام‌و است.
این خودروساز آلمانی جزو نخستین شرکت‌هایی بود که سرویس‌های آفیس ۳۶۵ را در خودروهای خود ارائه داد و این قابلیت جدید نیز امکان برقراری نشست ها ویدئویی در خودرو و با به کارگیری سیستم سرگرمی درونی را برای صاحبان خودروها فراهم می‌کند.
به گزارش زومیت،این سیستم از راه راه‌اندازی آگهی‌ها برای نشست ها کار می‌کند و به رانندگان امکان می‌دهد که بدون نیاز به وارد کردن دستی شماره‌ی باره نظر، تماس خود را استوار سازند. افزون بر این، بی‌ام‌و از راه مایکروسافت اکسچنج سرور، یکپارچگی بالایی با سالنامه‌ها، مخاطبان و لیست‌های انجام کار استوار خواهد کرد. بی‌ام‌و قصد دارد پیش از گسترش این قابلیت جدید در کشورهای دیگر، نخست دم را برای کشورهای فرانسه، آلمان و بریتانیا پرکار کند.
بی‌ام‌و همچنین ابتدای امسال اعلام کرد که قصد دارد دستیار صوتی مایکروسافت کورتانا را در برخی از خودروها به‌سرنویس بخشی از چشم‌انداز خودروهای متصل مایکروسافت پرکار‌سازی کند. بی‌ام‌و قصد دارد امکان دسترسی رانندگان به کورتانا را از راه یک نمایشگر داشبورد با توانایی دسترسی آسان به لیست‌های انجام کار، یادآوری‌ها، آگاهی ها، رویدادها و دیگر ویژگی‌ها کورتانا فراهم کند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام