سایت جامع خودرو در ایران


» خدمات خاصی که خودروسازان لوکس به مشتریانشان می دهند ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


خدمات خاصی که خودروسازان لوکس به مشتریانشان می دهند
خودروسازان گزینه‌های اغواگرانه زیادی را برای مشتریان رو می‌کنند تا آنها را به سمت محصولاتشان بکشانند.
لوکس شدن خودروها به رقابتی میان خودروسازان بدل شده و هیچ ارفاقی در این میان هستی ندارد. لوکس‌سازی میان این خودروسازان مانند پیکار سرعت خودرو با شتاب در حال انجام است و خودروسازان در تلاشند تا آرزوهایتان را به درستی تبدیل کنند. به گزارش فارس و یزد اینگونه می‌گویند) ایران،ولی این همه ماجرا نیست، خودروسازان گزینه‌های اغواگرانه زیادی را برای مشتریان رو می‌کنند تا آنها را به سمت محصولاتشان بکشانند. آموزش رانندگی سرعت به شکلی پیشه‌‌ای، ارائه بهترین اتاق‌ها در هتل‌های خوب گیتی از این موارد هستند.
لینکلن
شناسایی دودمان جدید لینکلن نویگیتور در نیویورک
مشتریان ویژه لینکلن می‌توانند در برنامه “برچسب مشکی” از خدمات ریزبین و گسترده سالانه بهره ببرند. کاربرد سالانه از کارواش‌های لاکچری و به کارگیری رستوران‌های بی همتا از دیگر خدمات این خودروسازی برای مشتریانش خواهد بود.
همچنین در این برنامه مشتریان از نظرات یک رایزن شخصی برای طراحی درونی و به کارگیری مواد ویژه برای فضای درونی خودرو بهره خواهند برد. به سرنویس اگزمپل برای مقال رایزن به مشتریان در گزینش گونه چرم، گونه آلکانترا یا کیفیت و حجم چوب درون کابین کمک می‌کند.
بی‌ام‌و
سرمایه‌گذاری جدید بی‌ام‌و در آمریکا
خریداران بی‌ام‌و می‌توانند پس از خرید یک خودرو به کارخانه‌های این بنگاه تولیدی در شهرهای مونیخ آلمان یا اسپارتان‌برگ در کارولینا جنوبی سفر کنند.
آنها با کلید بی‌ام‌و، می‌توانند در مرکز رانندگی کابردی بی‌ام‌و در آلمان و آمریکا ثبت‌نام کرده و تجربیات لذت‌بخشی را کسب کنند. این تجربیات دربرگیرنده رانندگی سرعت یا جنبش با موانع می‌شود.
مشتریان مدل‌های سری ۷ که پرچم‌دار بی‌ام‌و محسوب می‌شوند، از خدمات بیشتری بهره می‌برند. کارآزمودگان در هر زمانی پاسخ‌گوی دشواری ها خودرو بوده و زمان‌هایی را برای ملاقات با مشتریان برای ارائه خدمات الویت‌‌بندی شده، ترتیب می‌دهند.
porsche
سود 17هزار دلاری porsche از فروش هر مدل
porsche برنامه‌هایی را ارائه می‌کند تا از مشتریانش رانندگان بهتری بسازد. مشتریان porsche می‌توانند در مراکز ویژه این خودروسازی در تمرینات ویژه‌ای درباره رانندگی ببینند. این تمرینات ویژه بدست بهترین رانندگان جهان ارائه شده و شیوه‌ای جدید برای گسترش رانندگی محسوب می‌شود. روندی که به کاهش فرسایش خودرو و افزایش درازا زندگی هنگام کمک می‌کند. البته این برند در بیرمنگام انگلیس و مونترال کانادا نیز باشگاههایی دارد که گواهی‌نامه ویژه درباره رانندگی با خودروی اسپورت را ارائه می‌دهند. در برخی از کلوپ‌های رانندگی اسپورت porsche، در آمریکا و کانادا تکنیک‌های ویژه درباره رانندگی روی برف و یخ نیز آموزش داده خواهد شد.
این برند آلمانی در قالب کلوپ مسافرتی porsche، برایتان مقدماتی فراهم می‌آورد تا به شکلی سفارشی با porsche خود به دیدن جاده‌ها و نقاط زیبای جهان بروید.
مرسدس
بنز به ایران می آید؟
مشتریان مرسدس ترجیح می‌دهند از بهترین هتل‌ها با امکاناتی همانند اسپا کاربرد کنند و اتاقهایشان بیش از اندازه پیشرفته و نو باشد. آنها به امکانات، اعتبارات و خدمات خوش‌آمد می‌گویند.
volvo
پیش‌بینی رکورد فروش volvo در 2017
صاحبان volvo می‌‌توانند به گوتنبرگ سفر کنند تا بیرون از برنامه خودرویشان را در پسندیدن بگیرند.
ماندن در گوتنبرگ و رانندگی با خودرو در نقاطی از اروپا از برنامه‌های این خودروسازی محسوب می‌شود. سپس خودروسازی فرآورده خریداری شده را به جائی که مشتریان گرایش دارند ارسال می‌کند.
volvo همچنین خدماتی را برای شخصی‌سازی نما درونی و برونی خودروها برای مشتریان در نظر گرفته است. شما با این امکان می‌توانید، تمام بخش‌های باره دلبستگی‌تان در مدل‌های ویژه را بازسازی کرده یا تغییر دهید.
lexus

lexus برای مشتریانش دسترسی به کنسرت‌ها، رویدادهای ورزشی و کلوپ‌های اجتماعی خصوصی را آسان می‌کند. از دیگر سو مشتریان lexus می‌توانند از بهترین اتاق هتل‌ها در برخی از کشورهای جهان کاربرد کنند.
lexus همچنین به شما گزینه‌ای می‌دهد، تا از تخفیف برای تورها و خرید برای برخی از نیازها خانه کاربرد کنید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام