سایت جامع خودرو در ایران


» فرآوری سیصد هزارمین دستگاه مرسدس G کلاس ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


۳۸ سال حضور پرافتخار در بازار…
مرسدس همین چند روز پیش پیکاپ X کلاس خود را شناسایی کرد ولی به تازگی به رکورد جدیدی برای یکی از افسانه‌ای‌ترین خودروهای خود رسیده است. سیصد هزارمین دستگاه از G کلاس افسانه‌ای خط فرآوری مگنا اشتایر در گراز اتریش را ترک کرده است. این خودرو یک دستگاه G500 آبی‌رنگ با صندلی‌های چرمی مشکی و دوخت‌های سفید است.


ولی این خودرو نه تنها نمونه‌ای ویژه است بلکه بخشی از هنگام بدست پیروان این شاسی‌بلند جعبه‌ای شکل طراحی شده است. افرادی از سراسر گیتی برای مشخصات موردعلاقه خود رأی داده‌اند. ترکیب برنده دارای پکیج آفرودی است که از رینگ‌های ۱۶ اینچی مشکی با لاستیک‌های همه‌جارو و باربند سقفی تشکیل شده است.


دکتر گانر گوتنک رئیس بخش محصولات آفرود مرسدس در خلال برگزاری مراسم گرامی داشت فرآوری سیصد هزارمین دستگاه از G کلاس گفت:

G کلاس از سال ۱۹۷۹ تاکنون در مگنا اشتایر اتریش فرآوری می‌شود. امروز این نماد آفرود کامیاب‌تر از هر زمان دیگری است. فرآوری سیصد هزارمین مدل از این خودرو یک رویداد تحسین‌برانگیز است. تیم شرکت کننده در برپایی این کامیابی دربرگیرنده کارکنانی است که بخشی از تاریخ ۳۸ ساله G کلاس را تشکیل می‌دهند. ما از چندین دهه همکاری کامیابی‌آمیز با مگنا اشتایر در فرآوری G کلاس لذت برده‌ایم.


G کلاس که تنها در یک خط فرآوری می‌شود سال گذشته رکورد فروش جدیدی بر جای گذاشت و نزدیک ۲۰ هزار دستگاه از هنگام به خانه مشتریان راه یافت. این آفرود از سال ۲۰۱۲ تاکنون همه‌ساله رکورد فروش جدیدی را ثبت کرده است.

Mercedes mercedes benz G500
مدیر مرسدس در پایان اضافه کرد:

مرسدس G کلاس نهایت یک آفرودر است. به لطف فرایند تکامل پیوسته‌دار، این خودرو از تازه ترین فناوری‌ها بهره‌مند است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام