سایت جامع خودرو در ایران


» فروش یک لندروور شگفت‌وغریب! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


لندروورها به لطف قابلیت‌های بی‌شمار خود در زمینه آفرود زبانزد ویژه و عام هستند ولی این سری دوم که در سال ۱۹۵۸ ساخته شده همه‌چیز را به سطح دیگری رسانده است. این خودرو بجای چرخ‌ها از زنجیر کاربرد می‌کند. البته این چگونگی بدست کارخانه برپایی نشده بلکه James A. Cuthbertson مسئول انجام کارها بوده است. کمتر از ۲۰ دستگاه از این خودرو ساخته شده و معلوم نیست چه شمار از هنگام‌ها هنوز هم هستی دارند. خوشبختانه یکی از بهترین نمونه‌های این خودرو هنوز هم نفس می‌کشد.


Cuthbertson ساب فریمی را برای همخوانی با چرخ‌ها گسترش داده و سپس بدنه لندروور سری دوم را روی هنگام پیمان داده است. همچنین فرمان خودرو برای اطمینان از عملکرد درست نیروی کمکی خود را میل‌لنگ می‌گیرد.


نیازی به گفتن نیست که این خودرو برای تند بودن ساخته نشده است. با بیشینه سرعت در نزدیک ۳۵ کیلومتر در ساعت، چشمداشت ثبت رکوردی در پیست نوربرگ رینگ را نداشته باشید! این خودرو برای عبور از سخت‌ترین زمین هایی طراحی شده که خودروهای ۴×۴  عادی از رفتن به آنجا درمانده هستند. نغز آنکه این خودرو ثابت کرده برای کاربرد‌های نظامی کاملاً پسندیده بوده است.

این خودروی ویژه به راستی برای فروش آماده شده است. انگیزه اینکه خودروی یاد شده در شرایط فوق‌العاده به سر می‌برد این است که بازسازی شده و حراجی بونهامس هنگام را عرضه خواهد کرد.

برآورد زده می‌شود این خودرو با مبلغی میان ۵۰ تا ۶۰ هزار پوند فروخته شود. با پرداخت چند هزار پوند بیشتر می‌توانید یک رنجروور جدید بخرید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام