سایت جامع خودرو در ایران


» وقتی پیر فوره هم ایران خودرویی می شود! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

وقتی پیر فوره هم ایران خودرویی می شود!

دسته بندی : خودرو تاریخ : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶


وقتی پیر فوره هم ایران خودرویی می شود!
پیر فوره به سرنویس مدیر بازاریابی و فروش شرکت ایکاپ شناسایی شده است. این مدیر بیگانه peugeot پیمان است که در بازار ایران فروش و بازار peugeot را گسترش دهد و بهره این برند فرانسوی را از فروش خودرو در ایران افزایش دهد.

او چند وقتی است که به ایران آمده و در جایگاه یک مدیر بازاریابی تکاپو خود را انجام می دهد. همیشه در محافل خودرو بحث بر سر این است که به شایستن بسیار سبک مدیریت اروپایی مایه رشد و پیشرفت خودروسازان ایرانی می شود. در بسیاری از موارد پس از پیمان نامه برجام گواه دم بودیم که رویکرد شرکت های خودرویی به خاطر همکاری سر راست با بیگانه ها بهتر شده است و دست کم سطح مشتری مداریشان را ارتقا داده اند. در باره همکاری peugeot و Iran KHodro هم احتمالا باید همین رویداد بیافتد. یعنی حضور مدیران اروپایی مایه شود تا تکنیک های جدیدی را در بازار ایران رویداد بیافتد و ارتقایی در بحث مدیریتی خودروسازی داشته باشیم.
گروه صنعتی Iran KHodro به سرنویس بزرگترین خودروسازان ایران شناخته می شود که همیشه بخش فروش و بازاریابی دم به طور کاملا صادقانه ای با بازار کشور برخورد نکرده و با تغییر مدیریت این معاونت، هنوز هم سبک بازاریابی Iran KHodro کاربرد شده و پیش پا افتاده است. عدم هستی راستگویی در آگاهی رسانی و گاهی سوء کاربرد خبری، مسئله ای است که در دوره های گوناگون به فروش خوب معاونت فروش و بازاریابی Iran KHodro کمک کرده است. ولی راه اندازی ایکاپ و حضور مدیر بازاریابی بیگانه شایستن دم را می داد که شاید مدیران ایران خودرویی تحت کارایی برخورد فرانسوی ها پیمان بگیرند و دست کم با مشتریان خود صدقانه تر برخورد کنند.
چهارشنبه شب، پیر فوره به نمایشگاه خودرو شیراز آمد تا در یک نشست نه چندان خبری در غرفه Iran KHodro حضور داشته باشد. حضور او فرصتی شد تا گزارشگر اسب بخار برای انجام مصاحبه ای کوتاه با او گفتگویی داشته باشد. در برخورد نخست با فوره، مشخص بود که دست کم گونه برخورد او با دیگر مدیران Iran KHodro تفاوت دارد. وقتی به او اعلام شد که چند سوال خبری از او پرسیده می شود، پیر فوره از این مسئله پیشباز کرد و اعلام کرد که کوشش می کند تا به سوالات پاسخ دهد.
ولی وقتی نخستین سوال از او پرسیده شد، برخوردی همانند به مدیران خودرو را از خود نشان داد. گزارشگر اسب بخار از او پرسید که چه زمانی محصولات وارداتی peugeot با مدل ۲۰۱۷ به بازار ایران می آیند؟
مدیر بازاریابی ایکاپ در پاسخ به این سوال لبخندی زد و گفت: «دوست ندارم در حال آماده به این سوال پاسخ دهم» و پس از دم غرفه را ترک کرد.
این سبک برخورد و گونه پاسخگویی مدیران بیگانه ایکاپ نشان می دهد که اینبار سیاست های نادرست Iran KHodro بر اقدار مدیریتی اروپایی ها غلبه کرده و دم ها هم مانند مدیران Iran KHodro، می خواهند که با عدم پاسخگویی و رعایت راستگویی در گفتار نهایت کاربرد را از بازار ایران ببرند.

گروه مستند اسب بخارلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام