سایت جامع خودرو در ایران


» تقابل آلفا جیولیا QV با ب‌ام‌و M3 و مرسدس C63 S ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


نه! این بار شکست نخورده است! alfa romeo جیولیا QV این بار توانسته است پرفورمنس بی‌رحمانه خود در خط سر راست را به همگان نشان دهد.


با اینکه اینکه فرآورده آلفا فاقد سیستم مهار لانچ همانند با رقبای آلمانی است ولی هنوز هم می‌تواند در کنده شدن از زمین حریفان خود را به خوبی بترساند. پیشرانه ۶ سیلندر ۲٫۹ لیتری توئین توربوی این ایتالیایی بی باک خروجی ۵۰۳ اسب بخاری دارد.

پیشترً دیده ایم که جیولیا در پیکار درگ توانسته ب‌ام‌و M3 و مرسدس C63 S را شکست دهد ولی این بار گواه یک شتاب‌گیری کامل هستیم که در هنگام زمان شتاب‌های صفر تا ۴۸ کیلومتر در ساعت، صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت، صفر تا ۱۶۰ کیلومتر در ساعت و صفر تا ۲۴۱ کیلومتر در ساعت ثبت شده‌اند. به نظر شما از میان این سه خودرو کدام‌یک زودتر از همه می‌تواند با شتاب ۲۴۱ کیلومتر در ساعت برسد؟! یک آزمون دیگر تعیین لپ‌تایم یا زمان یک دور پیست است. در اینجا هم آلفا چالشی سخت را در پیش رو دارد.

آیا ب‌ام‌و M3 مجهز به پکیج پیکار‌ای که قوت کمتری دارد دیرتر از همه به رکورد یاد شده خواهد رسید؟ آیا مرسدس-ای‌ام‌جی C63 S هیولا به همه خواهد خندید؟ یا اینکه alfa romeo جیولیا QV یک سنگ محک جدید در این کلاس است؟
ویدئوهای زیر را تماشا بفرمایید تا پاسخ سؤال‌های خود را پیدا کنید.

[دانلود ویدئو]

[دانلود ویدئو]لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام