سایت جامع خودرو در ایران


» خرید و فروش خودروهای وکالتی بازداشته! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

خرید و فروش خودروهای وکالتی بازداشته!

دسته بندی : خودرو تاریخ : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶


خرید و فروش خودروهای وکالتی بازداشته!
دستیار فنی مهندسی و خدمات شدامد شهربانی راهور ناجا، گفت: شهروندان از خرید و فروش خودروهای وکالتی و مبایعه نامه ای خودداری و صرفا در مراکز شماره گذاری نسبت به انجام معامله اقدام کنند.
به گزارش صنعت نویس، سرهنگ سعید روحی به اشاره به افزایش خرید و فروش خودروهای اصطلاح دو تکه ای در نمایشگاه ها ی خرید و فروش خودرو افزود: خودروهایی که برخورد می کنند چنانچه نیاز است که نیمه اتاق از چرخ های عقب به جلو و یا از چرخ های جلو به عقب جایگزینی شود حتما باید برای رعایت استانداردها، اتاق را به چهره کامل جایگزینی و مجوزهای لازم را از شهربانی راهور ناجا دریافت کنند.
وی تصریح کرد: در صورتیکه این فرمایش اجرایی نشده و مالک خودرو تنها نسبت به جایگزینی بخش آسیب دیده اقدام کند، شهربانی در زمان جایگزینی پلاک مجوزی برای این خودروها صادر نمی کند.
دستیار فنی مهندسی و خدمات شدامد شهربانی راهور ناجا، خاطرنشان کرد: خریداران خودرو پیش از پرداخت کامل وجه باید از دو تکه نبودن بدنه هنگام با مراجعه به مراکز جایگزینی پلاک اطمینان حاصل کنند تا با مشکلی در زمان شماره گذاری روبرو نشوند.
وی پافشاری کرد: شهروندان از خرید و فروش خودرو بصورت وکالتی و مبایعه نامه ای و…، پرهیز کنند و صرفا در مراکز شماره گذاری نسبت به انجام معامله اقدام کنند تا خودرو تندرست و بدون مشکلی خریداری کرده باشند. در این چهره پلاک و کارت و دستک ازآنش بنام مالک جدید صادر و تحویل میشود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام