سایت جامع خودرو در ایران


» توقف اجباری فروش برخی محصولات audi در اروپا ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


به تازگی audi با مشکلی جدید در اروپا روبرو شده و ناچار است فروش مدل‌های بنزینی A4، A5 و S4 و S5 را به‌چهره گذرا متوقف کند.


رسانه استرالیایی موتورینگ این آگاهی ها را به‌چهره فوری منتشر کرده و گفته که بنا به دستور صادر شده این برند آلمانی باید تا دو ماه فروش خودروهای یاد شده را متوقف کند.


توقف فروش مدل‌های یاد شده به عدم توانایی در رسیدن به مصرف سوخت ادعایی کارخانه بوده است. درباره مدل‌های A4 و A5 که از پیشرانه ۲ لیتری TFSI کاربرد می‌کنند، یک استارتر-ژنراتور در جای استارتر سنتی پیشرانه بکار رفته و درحالی‌که چنین سیستم هیبریدی ملایمی معمولاً مایه کاهش مصرف سوخت می‌شود ولی audi می‌گوید این سیستم به راستی تأثیری منفی روی مصرف سوخت داشته است.


بنا به گفته‌ی سخنگوی audi، این سیستم مایه مصرف سوخت بیشتر ۰٫۲ لیتر در هر صد کیلومتر می‌شود.
او گفت:

پیشرانه ۲ لیتری TFSI کمی متفاوت است. فرایند کلی همان است. این پیشرانه دارای سیستم هیبریدی ملایم بوده و همچنین مایه تغییر مصرف سوخت ۰٫۲ تا ۰٫۳ لیتری در هر صد کیلومتر می‌شود.

ولی این سیستم مایه بدتر شدن مصرف سوخت شده است. شما عملکرد خوب سیستم یاد شده را در آزمایش ندارید. شما به سرنویس یک مصرف‌کننده تأثیرات و برتری‌های دم را خواهید دید. این سیستم در آزمایشگاه عملکرد بدی دارد ولی در جاده بهتر است.

ولی مدل‌های S4 و S5 که از پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توربو کاربرد می‌کنند نیز مصرف سوخت بالاتری نسبت به ادعاهای پیشین دارند.


audi می‌گوید چشم براه دستور مقامات آلمانی برای تأیید دگرگونی ها چهره گرفته در خودروها است ولی باورپذیری کرده این فرایند دو ماه درازا می‌کشد.

2017 Audi S4
audi گفته است:

اگر تغییراتی را در خودروها چهره دهید که ناچار شوید دم را به آگاهی مقامات برسانید، فرایند تأیید دم‌ها شاید تا ۶ هفته درازا بکشد. این فرایند گاهی تا دو ماه درازا می‌کشد و ما در میانه این فرایند هستیم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام