سایت جامع خودرو در ایران


» شرایط جدید پیش‌فروش پلکانی مرداد ۹۶ محصولات Iran KHodro + هدایای فروش تعهدی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


به آگاهی کلیه متقاضیان ارجمند می‌رساند، طرح پیش فروش پلکانی چهار مرحله ای مرداد ۹۶ به همراه هدایای فروش تعهدی، از روز یکشنبه ۹۶/۰۵/۰۱ لغایت ۹۶/۰۵/۳۱ و یا تا زمان تکمیل گنجایش به شرح جدول پیوست ارائه می گردد.

نکته مهم:

ویژگی های این طرح :

· هدف از این طرح پوشش بخشی از بازار خودرو می باشد که در هنگام مشتریان با پس انداز کم نیز بتوانند خریدی دلخواه داشته باشند.

· قالب کلی این طرح به این چهره است که مشتری در فواصل زمانی دو ماهه یا سه ماهه مبادرت به پرداخت مرحله ای (که به چهره پلکانی رو به پائین تعریف شده است) می نماید.

· پیش پرداخت اولیه در این طرح بسیار پایین و میان ۶ تا ۱۰ میلیون تومان می باشد که طیف وسیعی از مشتریان را در بر خواهد گرفت.

· پرداختهای بعدی دربرگیرنده سه مرحله خواهد بود که به چهره رو به پائین دریافت می گردد .

لازم به ذکر است دیرکرد در هریک از مراحل پیش پرداخت مایه غیرفعال شدن پیمان نامه نمی گردد و مابه التفاوتهای مانده همزمان با ارسال فراخوانه محاسبه و دریافت می گردد.

· نرخ سود همکاری در این طرح میان ۲۱ تا ۲۲ درصد می باشد .

· این طرح کمینه نرخ انصراف ۱۸ درصد را تضمین می نماید .

· فاصله پیش پرداخت ها به چهره دو ماهه یا سه ماهه و با پروا به میانه درآمد خانواده ایرانی چیده شده که خود عاملی برای جذب بیشتر مشتریان می باشد.

· این طرح کم وبیش همگی محصولات Iran KHodro اعم از خانواده فرآورده ۲۰۶ ، ۲۰۶ صندوقدار، samand، peugeot ۴۰۵، peugeot پارس، dena و runna را دربرگیرنده می‌شود.

[ad_2]

لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام