سایت جامع خودرو در ایران


» تکاپو پارکبان ها غیرقانونی است ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

تکاپو پارکبان ها غیرقانونی است

دسته بندی : خودرو تاریخ : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶


تکاپو پارکبان ها غیرقانونی است
دستیار فنی و عمرانی شهرداری تهران: شمار زیادی از پارکبان ها حذف شدند و نصب پارکومتر در حال گسترش است و تکاپو پارکبان ها غیرقانونی است.
به گزارش خودرونویس،دستیار فنی و عمرانی شهرداری تهران: شمار زیادی از پارکبان ها حذف شدند و نصب پارکومتر در حال گسترش است و تکاپو پارکبان ها غیرقانونی است.
مازیار حسینی گفت : خودروهایی را تحویل شهربانی داده ایم که مجهز به دوربین هستند و ۱۸ گونه تخلف را ثبت می کنند، بنابراین نیازی به هستی پارکبان ها نیست و اگر جایی پارکومتر پرکار هستی داشته باشد رانندگان از دم کاربرد کنند.
وی گفت: اگر پارکبانی دارای رسید سازمان ترابری و شدامد باشد غیرقانونی است و با هماهنگی دستیار دادستان تهران به زودی در این زمینه برخورد حقوقی می شود.
بر بنیاد مشاهدات میدانی گزارشگر خبرگزاری صداوسیما همچنان پارکبان ها در خیابان های شهر فعالند و دیگر خبری از پوشاک متحدالشکل و رسید سازمان ترابری شدامد نیست و با پوشاک شخصی و با رسید هایی که خودشان چاپ کرده اند از مردم برای پارک حاشیه خودرو پول دریافت می کنند و دیگر مبلغ ۴۰۰ تومان و یا ۷۰۰ تومان مطرح نیست بلکه از مردم ۲ تا ۵ هزار تومان حق خودروگاه دریافت می کنند و در مواردی که راننده پول پرداخت نمی کند با وی درگیر می شوند و گاهی به خودروی وی آسیب وارد می کنند و بدبختانه شوربختانه هیچ نهاد و سازمانی بر این جستار وارسی ندارد و از هر مسئولی پیگیر هستیم سرنویس می کند که گردآوری آنها دیگر به عهده ما نیست.
همچنین در برخی موارد رانندگان را دلگرمی به پارک دوبل و بیان می کنند با ماموران راهنمایی و رانندگی هماهنگ کرده ایم که تاوان نشوید که مایه شدامد سنگین در برخی خیابان ها از دسته در خیابان باقرخان تهران شده است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام