سایت جامع خودرو در ایران


» دگرگونی ها گسترده hyundai در مدل فیس لیفت سوناتا ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

دگرگونی ها گسترده hyundai در مدل فیس لیفت سوناتا

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶


دگرگونی ها گسترده hyundai در مدل فیس لیفت سوناتا

ایوار خودرو- hyundai به زودی و در ماه آینده از مدل جدید سوناتا در بازار آفریقا و خاورمیانه رونمایی خواهد کرد که نسبت به مدل پیشین دگرگونی ها زیادی را تجربه کرده است. طراحی جدید نمای بیگانه و تریم درونی، خودروی سوناتا را گیرا تر و بروز تر نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، جلو پنجره و نمای جلوی خودرو، درب صندوق عقب، سپر عقب و رکاب های خودرو همگی دگرگونی ها زیادی کرده اند.
این دگرگونی ها در اجزای اصلی خودرو با اینکه حفظ ساختار خودروی پیشین نشان می دهد که با خودرویی متفاوت روبرو خواهیم بود. به گفته مایک سانگ مدیر اجرایی منطقه آفریقا و خاور میانه شرکت hyundai، طراحی جدید سوناتا با مدل پیشین دم کاملاً متفاوت است و تنها به چند تغییر جزئی که اکثر مردم از یک فیس لیفت چشمداشت دارند اندک نمی گردد. نما خودرو  چه در نمای جلو و چه در عقب کاملاً  جدید است و دگرگونی ها ریزبین نیز در نمای پهلویی خودرو چهره گرفته که این دگرگونی ها خودرو را بزرگتر، پهن تر و اسپورت تر کرده است.
این مدل در نمای جلو از جلو پنجره جدید hyundai که به جلو پنجره “آبشار گون” (Cascading Grille) سرشناس است و در طراحی محصولات جدید hyundai کاربرد میگردد بهره برده است.
جلو پنجره بزرگ،کاپوت خودرو را کشیده تر و زیباتر نشان می دهد که با طراحی درب صندوق عقب کاملاً هماهنگ می باشد.
نوار کرومی کنار قاب پنجره ها تا چراغ ها همانگونه که در مدل پیشین نیز بود پیوسته پیدا کرده است با این تفاوت که این نوار تا زیر چراغ های جلو نیز پیوسته یافته و طراحی زیباتری را به نمایش می گذارد.
در نمای پهلویی با حجم های دوست داشتنی و ریزبین روبرو هستیم که به خوبی با چراغ های جلو، عقب و رینگ های خودرو هماهنگ است. جای پلاک از روی صندوق عقب  به پایین تر و و روی سپر منتقل شده و لوگوی نوشتاری سوناتا به زیبایی در میان یا میانی صندوق عقب پیمان گرفته است.
مایک سانگ اضافه کرد مدل کنونی hyundai سوناتا در بازار بسیار کامیاب بود. دگرگونی ها چهره گرفته برای پافشاری بیشتر روی عوامل کامیابی در طراحی خودرو و همچنین افزودن ظاهری به روزتر و امروزین تر به خودرو می باشد.

 لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام