سایت جامع خودرو در ایران


» اعلام آمار فرآوری و فروش 4 ماهه “Iran KHodro” ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

اعلام آمار فرآوری و فروش ۴ ماهه “Iran KHodro”

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶


به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو»، این شرکت در چهار ماهه نخست امسال ۲۰۵هزار و ۸۱ دستگاه گونه ها خودرو سواری فرآوری کرد که نسبت به مدت همانند سال پیش رشد ۱۰ درصدی را نشان می‌دهد.

فروش Iran KHodro نیز در چهار ماهه نخست امسال نسبت به مدت همانند سال پیش رشد ۱۱ درصدی را نشان می‌دهد. این شرکت در چهار ماهه نخست امسال  ۱۹۶ هزار و ۴۶۶ دستگاه گونه ها خودرو سواری روانه بازار کرد، در حالی که در چهار ماهه نخست سال گذشته ۱۷۶ هزار و ۸۶۰ دستگاه خودرو به بازار عرضه کرده بود.

فرآوری و فروش ۴ ماهه امسال به ترتیب برابر ۳۸ و ۳۶ درصد بودجه خود را پژوهنده یا پژوهشگر کرده اند، درحالیکه درآمد فروش شرکت ۲۳۵,۶۶۹ میلیارد ریال است و ۲۶  درصد مبلغ فروش بودجه را پوشش داده است.

لذا شرکت درباره انگیزه ها پوشش کم مبلغ فروش اعلام کرد که مبالغ ریالی فروش مربوط به فروش محصولات نهائی است و فروش قطعات به سایتها در گزارش فوق منظور نگردیده است، مبالغ فروش فوق عایدی ناب شرکت Iran KHodro میباشد و مالیات ارزش افزوده،‌مالیات و هزینه های شماره گذاری، بیمه شخص ثالث و کارت طلائی درارقام فروش نمیباشد.

گفتنی است Iran KHodro در یکماهه تیرماه ۶۰ هزار و ۴۱۴ دستگاه فرآوری کرده و ۷۰ هزار و ۶۷۹ دستگاه را به فروش رسانیده و از این میزان فرآوری و فروش درآمدی بالغ بر ۲۲,۲۶۷ میلیارد ریال کسب کرده است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام