سایت جامع خودرو در ایران


» تحویل ناب، منش جهان نوین آریا در تحویل خودروهای nissan ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

تحویل ناب، منش جهان نوین آریا در تحویل خودروهای nissan

دسته بندی : خودرو تاریخ : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶


سال ۸۶ که یکی از نویسندگان «گاهنامه ماشین» برای تهیه گزارش از مراکز صنعتی خودرویی به اروپا سفر کرده بود، بازدیدی از یک مرکز فروش و خدمات پس از فروش در شهر پاریس داشت و نکته ای که نظرش را جلب کرده بود، مراسم تحویل خودرو به مشتریان بود. شاید هنگام هنگام تجسم این جستار که یک شرکت، خودرو را سر زمان، پلاک شده، تمیز، بنزین پر و آیین ها تحویل مشتری بدهد چیزی در حد یک جوک بود؛ ولی به تازگی با ورود جوک، به راستی تبدیل شده است.

«خبرماشین» – سال ۸۶ که یکی از نویسندگان «گاهنامه ماشین» برای تهیه گزارش از مراکز صنعتی خودرویی به اروپا سفر کرده بود، بازدیدی از یک مرکز فروش و خدمات پس از فروش در شهر پاریس داشت و نکته ای که نظرش را جلب کرده بود، مراسم تحویل خودرو به مشتریان بود. شاید هنگام هنگام تجسم این جستار که یک شرکت، خودرو را سر زمان، پلاک شده، تمیز، بنزین پر و آیین ها تحویل مشتری بدهد چیزی در حد یک جوک بود؛ ولی به تازگی با ورود جوک، به راستی تبدیل شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین»، مراسمی که نویسنده گاهنامه ۱۰ سال پیش نگریستن کرده بود به چهره یک سورپرایز برای مشتری با یک جشن کوچک که بر روی خودروهای تحویلی، پوششی کشیده بود تا مشخص نباشند و بدین ترتیب بتوانند با یک پذیرایی، ضمن برخورد با روی گشاده و در پایان یک غافلگیری در لحظه پرده برداری از خودروهای تحویلی، لحظاتی برای مشتری برپایی نمایند که نه تنها تا مدتی فراموش نکند بلکه انگیزه ای شود تا باز هم به سراغ آنها بیاید، مراسمی ساده ولی به یاد ماندنی. البته این مراسم مربوط به تحویل یک خودرو نسبتا ارزان بها و با شمار تحویل بالا بوده است. به تازگی نیز شمار کمی از شرکت ها در تو یا درون ایران، روش فروش و خدمات پس از فروش خود را به استانداردهای جهانی نزدیک کرده اند. یکی از شاخص ترین این مراسم مربوط به تحویل خودروهای nissan بدست شرکت جهان نوین آریا است.

جهان نوین آریا که در حال آماده خودروهای جوک و ایکس تریل را عرضه می کند، محصولات خود را در مدت زمان ۵ روز و با پلاک تحویل مشتریان می دهد. این شرکت علاوه بر شرایط فروش نقد و اقساط پسندیده و تحویل به هنگام، خودرو را به شیوه جدید به دست مشتریان می رساند. در حال آماده وقتی برای خرید یک خودرو در این شرکت ثبت ‌نام می ‌کنید، جهان نوین آریا حین تحویل خودرو به ‌چهره کامل، تمام مراحل قانونی را که بیشتر هنگام‌ها بر دوش مشتری است، خود انجام می ‌دهد. از این روی وقتی فردی برای گرفتن خودرو به نمایندگی ‌های این شرکت مراجعه می‌ کند، خودرو پیش از حضور مشتری با هزینه شرکت شماره‌ گذاری شده است و تمام مدارک هنگام حین تحویل خودرو در گزین کردن مشتری پیمان می‌ گیرد. کارشناسان این شرکت نیز پیش از تحویل خودرو، توضیحات کاملی در باره فرآورده باره نظر به خریدار ارائه می کنند. به گفته مدیران جهان‌ نوین ‌آریا این شیوه که «تحویل ناب» نام گرفته نوعی آیین ها ویژه (VIP) است که برای تک‌ تک خریداران انجام می‌ شود.
شایسته است، دیگر شرکت هایی که همچنان به شیوه گذشته خودرو را با دیرکرد، خاک گرفته، بنزین کم، بدون پلاک و برخورد نامناسب عوامل تحویل مشتری می دهند به اندیشه تغییر در روش و منش خود باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش و بها محصولات nissan اینجا کلیک کنید

 

 لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام