سایت جامع خودرو در ایران


» به یک چشم وهمچشمی هیجان‌انگیز خودرویی بپیوندید و از جوایز ارزنده دم بهره‌مند شوید ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶


به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، اگر به خودرو دلبستگی‌مند هستید، اگر خودروهای گوناگون را می‌شناسید و اگر برند renault در میان برندهای محبوبتان است اکنون وقت پابرجا کردن توانایی‌هایتان فرارسیده. هفته‌نامه “خودرو امروز” و پایگاه خبری “ایوار خودرو” با همکاری renault از هفته آینده رقابتی گیرا را با جوایزی ارزنده آغاز خواهند کرد تا بتوانید از این روش دانشتان را در زمینه محصولات renault محک بزنید و برنده پاداش شوید.
این چشم وهمچشمی از روز شنبه، ۷ مرداد آغاز خواهد شد و در دم هر هفته سوالاتی در زمینه محصولات renault در ایران و بازارهای جهانی مطرح می‌شود. پس از دم و در آغاز هفته پس از پایان چشم وهمچشمی، با قرعه‌کشی از میان افرادی که پاسخ درست را ارسال کرده‌اند، دو برنده خوش‌بخت، جوایز ارزنده‌ای دربرگیرنده جوایزی اختصاصی و ماکت‌های گیرا خودروهای renault را دریافت می‌کنند.
صبر کنید! چون این همه ماجرا نیست. در پایان دوره پیکار هم یک قرعه‌کشی بزرگ خواهیم داشت که در دم شرکت‌کنندگان برحسب شمار پاسخ‌های درست ارسال شده بخت برنده شدن دارند و درنهایت یک دستگاه تلفن همراه آیفون۷ به برنده تعلق می‌گیرد.
تازه ها خوب اینکه برای یافتن پاسخ سوالات نیاز نیست بسیار جستجو کنید چراکه پاسخ سوال‌ها را می‌توانید در پست‌های اینستاگرام صفحه رسمی renault به آدرس www.instagram.com/renault.ir بیابید. رهنمود می‌کنیم پست‌های گذشته را هم بررسی کنید چراکه شاید سرنخ‌های پاسخ در پست‌های گذشته باشد. از هم‌اکنون عضو این صفحه شوید تا آسان‌تر بتوانید به سوالات پاسخ دهید. علاوه بر پاسخ سوال‌ها، در همین صفحه برندگان نیز شناسایی خواهند شد افزون بر آنکه مراسم قرعه‌کشی یکشنبه هر هفته در همین صفحه پخش می‌شود. البته فراموش نکنید در چهره برنده شدن در قرعه‌کشی باید صفحه renault را دنبال کرده باشید تا پاداش به شما تعلق بگیرد.

از هم اکنون خود را برای یک چشم وهمچشمی گیرا آماده کنید. خبرهای خوبی در راه است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن سوالات می‌توانید از روز شنبه هفته آینده به صفحه خودرو امروز در اینستاگرام به آدرس www.instagram.com/khodroemrooz مراجعه کنید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام