سایت جامع خودرو در ایران


» هجوم hyundai به بازار خودروهای راهسازی و معدنی ۱۴۰ کشور ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶


مصاحبه مدیر بازاریابی خودروهای عمرانی hyundai در آمریکا

به گزارش آگاهی ها خودرو ،hyundai (Hyundai) گردآور‌ای از شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگ است که در سال ۱۹۴۷ بدست چونگ‌جویونگ بنیاد‌گذاری و راه اندازی شد. صنایع سنگین hyundai (Hyundai Heavy Industry) زیرمجموعه شرکت‌های hyundai است و به‌سرنویس بزرگ‌ترین شرکت کشتی‌سازی جهان شناخته می‌شود. این شرکت از سال ۱۹۸۵ آغاز به فرآوری خودروهای عمرانی و خودرو‌آلات سنگین (راه‌سازی و معدنی) و صنعتی کرده است که دربرگیرنده بیل مکانیکی، مینی‌بیل، لودر، مینی‌لودر، بکهو، و گونه ها لیفتراک‌ها می‌شوند. از بارزترین ویژگی‌های خودرو‌آلات سنگین و صنعتی hyundai، ساختار‌های مهندسی ارگونومی (Ergonomics) بوده و درصدد کاهش فشارهای جسمانی و روانی اپراتورها در زمان کار با دستگاه است. کارخانه‌های خودرو‌آلات سنگین و صنعتی hyundai با پیشرفته‌ترین سیستم‌های اتوماسیون، مهندسی‌های نوین و سیستم بازرسی مهار کیفیت پشتیبانی می‌شوند که سرانجام منجر به فرآوری خودروهای عمرانی و خودرو‌آلات سنگین با کیفیت بالا و تنوع بسیار برای رفع نیاز‌های مشتریان خواهد شد. در حال آماده خودرو‌آلات سنگین و صنعتی hyundai بدست ۵۰۰ پخش‌کننده بزرگ در ۱۴۰ کشور جهان پخش و خدمات پس از فروش دم ارائه می‌شود که برآیند اینکه شرکت hyundai را به برترین و بزرگ‌ترین شبکه جهانی فروش صنایع سنگین تبدیل کرده است. در پیوسته مصاحبه سایت rermag با کری روگرز (Corey Rogers)، مدیر بازاریابی خودرو‌آلات عمرانی hyundai در آمریکا را می‌خوانید.

پسینیان دگرگونی ها فناوری روی ساز و برگ hyundai دربرگیرنده چه چیزهایی است؟
با ورود بیل‌های مکانیکی سری جدید HX، توانستیم کیفیت ساز و برگ خود را ارتقا دهیم. این ارتقا دربرگیرنده ساخت، طراحی خلاقانه، مهار کیفیت و آی تی‌های رفاهی جدید و منحصر‌به‌فرد مانند مهار هپتیک است که هر جسمی را در دسترس پیمان می‌دهد. لودرهای سری HL900 و بیل‌های مکانیکی سری HX، دارای مانیتورهای رنگی لمسی بزرگ هستند و این قابلیت در کلاس‌ این خودروها قابل‌ارج است. سیستم AAVM (مانیتورهایی با دید سراسری) یکی دیگر از فناوری‌هایی است که طراحی خودرو را به محصولات ما وصل می‌کند. این سیستم با گردش ۳۶۰‌درجه و توانایی تشخیص شی، بیل‌های مکانیکی hyundai را به یکی از امن‌ترین نمونه‌های موجود در بازار تبدیل می‌کند. در نظر داریم در آینده این توانایی را روی دیگر محصولات شرکت نیز پیاده کنیم.

چه روند رشدی را برای این محصولات متصور هستید و چه آپشن‌هایی را روی ساز و برگ خود در آینده اضافه خواهید کرد؟
در‌حال‌آماده خودرو‌آلات سنگین و صنعتی hyundai بدست ۵۰۰‌ پخش‌کننده بزرگ در ۱۴۰ کشور جهان پخش و خدمات پس از فروش دم ارائه می‌شود و برآیند اینکه شرکت hyundai را به برترین و بزرگ‌ترین شبکه جهانی فروش صنایع سنگین تبدیل کرده است. توانایی‌های تله‌ماتریکس گسترش‌یافته نیز از فناوری‌های رو به پیشرفتی هستند که hyundai با دلبستگی دم‌ها را دنبال می‌کند و برنامه‌هایی برای تسری دم‌ها به شبکه گسترده محصولات خود دارد.

فناوری‌های بسیار جالبی مانند به کارگیری هواپیمای بدون‌سرنشین پسندیده ساز و برگ زمین‌شناسی و کاربرد پیچیده‌تر از تله‌ماتیکس در نمایشگاه کانکسپو به نمایش درآمد. hyundai چه فناوری‌ جدیدی را عرضه کرده است؟
پسینیان سیستم تله‌ماتیکس Hi-Mate در شرکت hyundai به‌روزرسانی شد تا در نمایشگاه کانکسپو به مالکان خودروها، اپراتورها و مدیران ناوگان‌ها پیشنهاد داده شود. همچنین شرکت یک اپلیکیشن جدید برای موبایل در نظر گرفته است که به‌منظور دسترسی تند به Hi-Mate طراحی شده است و قابلیت نصب روی گوشی‌های اندروید را دارد.

آیا به دنبال تخصیص تقاضای بیشتری برای خودرو‌های بازار کرایه‌ای هستید؟
بازار کرایه رو به پیشرفت است و پیش‌بینی می‌شود میان ۳ تا ۵ سال آینده با افزایش سالانه سطح درخواست در این بازار روبه‌رو باشیم. ما نیز گواه رشد در بزرگ‌ترین بازار خود دربرگیرنده بیل‌های مکانیکی سری A9 و خردکننده‌های هیدرولیک کوچک هستیم. همچنین با گسترش‌ کار و جنبش‌های مربوط به خطوط لوله، زغال‌سنگ و نفت‌وگاز و دیگر انرژی‌ها گواه حضور هرچه بیشتر مشتریان و خرید بیل‌های مکانیکی و لودرها خواهیم بود تا بتوانند پاسخ مناسبی برای تقاضای روبه رشد این خودرو‌آلات بیابند.

شرکت‌های کرایه‌دهنده به چه سطحی از دانش فناورانه نیاز دارند تا بتوانند مشتریان پیمانکار خود را خوشنود نگه دارند؟
هرچند کار با خودروهای hyundai آسان طراحی شده است ولی کار با امکانات پیچیده‌ای که براساس سفارش مشتریان نصب می‌شود، به اپلیکیشن‌های خاصی نیاز دارد. چنانچه کمپانی‌های کرایه‌دهنده قصد تجهیز خودرو به تنظیمات ویژه‌تر را داشته باشند، در هر دو سری بیل‌های مکانیکی HX و لودرهای HL900، این امکان فراهم شده است که هم فرد درخواست‌دهنده و هم به کمک نمایندگان hyundai به‌راحتی تنظیمات مربوط به کاربر را گزینش کنند و برای کاربرد آسان و بیشینه کارایی مشتریان خود را به به کارگیری حالت‌ کاربر
اندک کنند.

چه شمار از این خودروها با پیدایش آی تی Tier4 بهبود یافتند؟
در تمام سری‌های جدید محصولات شرکت، ویژگی‌های نو، فناوری‌های جدید و ارتقای کارایی در نظر گرفته شده است. فناوری موتور سیکلت Tire4 مرزهای مسئولیت‌های زیست‌محیطی را به عقب راند و آگاهی مشتریان را نسبت به نگهداری از پیرامون پیرامون افزایش داد. هرچه موتورها و محدودیت‌های انتشار گازهای گلخانه‌ای افزایش می‌یابد، وابستگی با ECU موتور سیکلت و دسترسی به اطلاعات مربوط به عملکرد موتور سیکلت به اپراتورها، مدیران ناوگان و سازندگان خودروها اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

آیا محصولات جدید در سنجش با نمونه‌های کاربرد شده از مصرف سوخت بهینه‌تری برخوردارند؟
بیل‌های مکانیکی سری HX hyundai و لودرهای چرخ‌دار سری HL900 در رده میانه پیمان دارند، البته این دسته‌بندی مشخصا بستگی به مدل‌های دم‌ها دارد. به هر روی می‌توان گفت مصرف سوخت دم‌ها در سنجش با مدل‌های کاربرد شده ۱۰درصد کاهش پیدا کرده است ولی کاهش مصرف سوخت و افزایش کارایی تا دم‌جا‌که به پیرامون‌زیست ایده‌آل دست یابیم، پیوسته خواهد یافت.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام