سایت جامع خودرو در ایران


» GC6؛ خودروی سرشناس برای ایرانیان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

GC6؛ خودروی سرشناس برای ایرانیان

دسته بندی : GC6 ، اخبار عادی ، جیلی ، خودرو تاریخ : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶


geely برای جبران گذشته با محصولات مطمئن و با کیفیت و پشتیبانی همه‌جانبه از مشتریان به بازار کشور خواهد آمد

به گزارش آگاهی ها خودرو ،روز گذشته شرایطی فراهم شد با مدیر برندینگ geely در ایران، آنتونی ژاپنگ، گفت‌وگویی درخصوص تکاپو‌های کمپانی geely در ایران داشته باشیم. در این بخش به گفتگو‌های او درخصوص عرضه GC6 به سرنویس نخستین فرآورده مشترک با خودروسازان بم می‌پردازیم.

چرا GC6 را برای بازار ایران گزینش کرده‌اید؟
سوال خوبی است. سیاست‌های geely بر این است تا برند خود را به سرنویس یک نشان خودرویی سرشناس به مشتریان ایرانی شناسایی کند. برای همین سراغ خودروهایی می‌رویم که جوابشان را در بازار جهانی پس داده باشند و بتوانند بیشینه نظر مشتریان را به سمت خود بکشانند. خودروسازان بم هم به سرنویس یک شریک بازرگانی مطمئن برای ما شناخته می‌شود و برای همین قصد داریم تا با همکاری در عرضه خودروهای باکیفیت نام این خودروساز را در ایران پرآوازه کنیم. geely GC6 خودرویی است که در بازار چین بیش از ۶۰۰ هزار دستگاه از هنگام به فروش رفته و حال خودروسازان بم امکان به کارگیری این خودروی باکفیت را در ایران برای ما فراهم ساخته است. نزدیک دو سال تلاش ما این بود تا بتوانیم این خودروی سدان را باکیفیت بالا در ایران فرآوری کنیم. لذا حال مطمئن هستیم گزینه‌ای پسندیده را گزینش کرده‌ایم. سیاست geely این است که خودرویی مطمئن را به بازار ایران بیاورد و نمی‌خواهیم خودروهای جدید خود را در ایران ارزیابی کنیم. برای همین مطمئن هستیم GC6 را به سرنویس یک سدان خوب به ایران آورده‌ایم.

برنامه‌ای دارید تا مدل جدید این خودرو را در ایران فرآوری کنید؟
تمام تلاش ما این است که پیش درآمد به کمک خودروسازان بم خوشنودی حداکثری مشتریان را احیا کرده و پس از برطرف کردن دشواری ها گذشته، دیگر محصولات نو دیگر geely را به بازار ایران تقدیم کند. GC6 فیس‌لیفت تازه به خط فرآوری چین آمده و بدیهی است هنوز نتیجه مطلوبی چون GC6 کنونی را نگرفته‌ایم. به هر روی باید تمام تلاش ما این باشد تا نام geely و خودروسازان بم را با خوشنودی حداکثری مشتریان همراه کنیم.

تاکنون GC6 را به کشورهای دیگر صادر کرده‌اید؟
بله. این خودرو به سرنویس یک سدان خودکار به صرفه در گروه geely شناخته می‌شود که فروش بسیار بالایی رویهمرفته چین داشته است. همچنین مدت‌هاست این خودرو را در روسیه، شمال آفریقا و آمریکای‌جنوبی می‌فروشیم. GC6 در هنگام کشورها هم فروش خوبی دارد و اعتبار مناسبی را برای نشان geely به دست آورده است.

چه زمانی می‌توانید این خودرو را از ایران صادر کنید؟
geely و خودروسازان‌بم تمام تلاششان این است که GC6 را با درونی‌سازی بیشتر در ایران فرآوری کنند. بدیهی است هر زمانی درونی‌سازی این سدان افزایش پیدا کند، شرایط ایده‌آل برای صادرات این خودرو پدید می‌آید. در حال آماده هم با تلاش تیم مشترک خودروسازان بم و geely درونی‌سازی GC6 در ابتدای کار خوب و پسندیده است و نسبت به رقبا بیشترین درونی‌سازی را در ماه‌های نخست عرضه داریم. زمانی که پیمان نامه خود با خودروسازان بم را امضا می‌کردیم، هیچ پیش‌شرطی را برای صادرات خودرو پیمان ندادیم. زیرا می‌دانیم این شرکت می‌تواند در آینده نزدیک اهداف مشترکمان را جلو ببرد. پیش از این هم شرایط عرضه و صادرات GC6 را به عراق و آذربایجان سنجیده‌ایم. زیرا این خودرو می‌تواند با بها رقابتی در ایران فرآوری شود و پس در این دو کشور فروش بالایی را تجربه کند.

با پروا به اینکه رقبای شما محصولات کراس‌اوور را در نخستینگی پیمان داده‌اند، آیا برنامه‌ای برای عرضه خودروهای این چنینی دارید؟
در این مدت تیم‌های بررسی بازار ما و خودروسازان بم تحقیقات خوبی را انجام داده‌اند و حال می‌دانیم سلیقه مشتریان ایرانی بیشتر به سمت چه خودروهایی است. ولی پیش از این‌که با قطعیت حضور خودروهای کراس‌اوور geely را در ایران اعلام کنیم، می‌خواهیم هر خودرویی که به بازار ایران و دیگر کشورها عرضه می‌کنیم، ایمنی و کیفیت حداکثری داشته باشد.
در حال آماده گروه geely به سرنویس مالک ولووی سوئد به حساب می‌آید که به ایمنی سرشناس است. در این مدت سبک ایمنی volvo به geely آمده و کاملا روشن است ایمنی خودروهای ما هم به نسبت رقبا ارتقای چشم‌گیری داشته است. برای همین جستار می‌گوییم محصولاتی که به خط فرآوری خودروسازان بم می‌آیند، نخستینگی ایمنی و کیفیت را سر لوحه خود پیمان داده‌اند و در آینده نزدیک سبد محصولات ما بر پایه این دو ریشه حیاتی در ایران تکمیل می‌شود.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام