سایت جامع خودرو در ایران


» ford موستانگ GT جدید با شتاب زیر ۴ ثانیه به بازار می‌آید ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

ford موستانگ GT جدید با شتاب زیر ۴ ثانیه به بازار می‌آید

دسته بندی : خودرو تاریخ : پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶


ford موستانگ GT جدید با شتاب زیر ۴ ثانیه به بازار می‌آید
ford اعلام کرده است که مدل موستانگ GT سال ۲۰۱۸، دارای شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت زیر ۴ ثانیه و حالت رانندگی ویژه پیکار‌ی درگ خواهد بود.
شرکت خودروسازی ford اعلام کرده است که موستانگ GT مدل ۲۰۱۸، وارد باشگاه خودروهای زیر ۴ ثانیه‌ خواهد شد. انگیزه اصلی چنین عملکردی، تعبیه شدن یک حالت رانندگی جدید در این خودرو بدست ford است که Drag-Strip نام دارد. ford اعلام کرده است که با این IT، مدل ۲۰۱۸ موستانگ GT نه‌تنها تند‌ترین موستانگ تولیدشده در تاریخ خواهد بود، بلکه حتی از porsche‌ی ۹۱۱ کاررای ۹۴ هزار دلاری نیز تند‌تر است.
به گزارش زومیت ford برای این خودرو یک پیشرانه‌ی V8 به حجم ۵ لیتر در نظر گرفته است که می‌تواند ۴۶۰ اسب بخار توان و ۵۷۰ نیوتون‌متر گشتاور فرآوری کند که در سنجش با مدل پیشین این خودرو، ۲۵ اسب بخار و ۲۷ نیوتون متر افزایش پیدا کرده است؛ درحالی‌که با هستی افزایش توان موتور سیکلت، گواه کاهش مصرف سوخت این خودرو هستیم.
ford موستانگ GT جدید با شتاب زیر ۴ ثانیه به بازار می‌آید
در موستانگ جدید، همچنین از یک جعبه‌دنده‌ی ۱۰ سرعته‌ی خودکار کاربرد خواهد شد که دارای قابلیت جا دنده‌ی ریزبین‌تر و تند‌تری است؛ به‌طوری‌که در سرعت‌های پایین نیز تصویر‌العمل تند‌تری از خود نشان می‌دهد.
در این خودرو، پنج گونه حالت رانندگی هستی دارد که یکی از دم‌ها با نام Drag-Strip، تازگی دارد و به گفته‌ی سازنده، برای دستیابی به بهترین عملکرد در خط سر راست و ارائه‌ی بهترین شتاب‌گیری طراحی شده است تا بتواند زمان ازدست‌رفته‌ای را که معمولا در جعبه‌دنده‌های خودکار هستی دارد، رفع کند.
ford موستانگ GT جدید با شتاب زیر ۴ ثانیه به بازار می‌آید
به گفته‌ی کارل ویدمن مدیر بخش مهندسی موستانگ:
در هنگام جا دنده، ما در حال از دست دادن زمان هستیم؛ ولی این حالت رانندگی جدید از افت گشتاور پیشرانه در چنین لحظاتی جلوگیری می‌کند و به کمک جعبه‌دنده‌ی ‍۱۰ سرعته‌ی جدید، می‌توان از بیشینه میزان توان موتور سیکلت بهره‌گیری کرد.
برای موستانگ ۲۰۱۸ در مدل اکوبوست، یک پیشرانه‌ی چهار سیلندر توربو به حجم ۲.۳ لیتر قابل سفارش است که می‌تواند ۳۱۰ اسب بخار توان و ۴۷۴ نیوتون متر گشتاور فرآوری کند. این مدل نیز در سنجش با مدل کنونی موستانگ اکوبوست دارای ۴۰ نیوتون متر گشتاور بیشتر است. مدل‌های اکوبوست موستانگ از سال ۲۰۱۸ به پکیج پرفورمنس نیز مجهز خواهند بود که دربرگیرنده لاستیک‌های میشلن Pilot 4 S، جعبه‌دنده‌ی ۱۰ سرعته‌ی خودکار و حالت رانندگی Drag-Strip می‌شود و بدین سان زمان رسیدن این خودرو با شتاب صد کیلومتر از حالت سکون، به زیر ۵ ثانیه کاهش پیدا می‌کند.
بنا بر اعلام ford، مدل ۲۰۱۸ موستانگ از پاییز امسال وارد بازار می‌شود و جزئیات بها دم تا یک ماه دیگر اعلام خواهد شد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام