سایت جامع خودرو در ایران


» سی‌سالگی شرکت تک‌آرت؛ بهترین تیونر porsche ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶


آلمانی‌ها با کیفیت‌ترین خودرو‌های سواری گیتی را فرآوری می‌کنند. ولی تا زمانی که این کشور به فرآوری محصولات چشمگیر خود پیوسته دهد، همیشه کسی هستی دارد که معتقد باشد می‌تواند این محصولات را تقویت و هنگام‌ها را بهتر از پیش کند. تک‌آرت یکی از برترین برندها در کار تیونینگ خودرو است.

سالگرد سی‌سالگی تیونر porsche

این شرکت در سال ۱۹۸۷ بدست توماس بهرینگر در لنبرگ، آلمان راه اندازی شد تا به سرنویس یک تولیدکننده مستقل شناخته شود. در سال ۲۰۰۸، خودروی TechArt GT Street RS (بر پایه Porsche 997 GT2) که بدست یورگ هاردت رانده می‌شد، تند ترین زمان را در مسابقات Tuner Grand Prix به نمایش گذاشت و از  Porsche Cargraphic که طی سه سال پیاپی برنده مسابقات بود، پیشی گرفت. این شرکت هم اکنون به سرنویس بهترین تیونر اروپایی در مسابقات GP Tuner شناخته می‌شود.

سالگرد سی‌سالگی تیونر porsche

تنها یک سال پس از راه اندازی، تک‌آرت به لئونبرگ نقل مکان کرد و آغاز به اصلاح مدل ۹۶۱ از سری ۹۱۱ کرد. مسیری که این شرکت همچنان پیوسته می‌دهد و نسخه‌های گوناگون ۹۱۱ را بهینه‌سازی می‌کند. از دهه ۱۹۹۰، تک‌آرت در حال گسترش و ساخت محصولات جدید بود. از دسته طرح‌های این تیونر، افزایش قوت دودمان ۹۹۳ خودروی ۹۱۱ با سوپرشارژر بود که برآیند اینکه به قوت ۴۶۲ اسب‌بخار رسید.

سالگرد سی‌سالگی تیونر porsche

مدتی پس، تک‌آرت آغاز به تقویت دودمان نخست Boxster کرد. با این حال، از سال ۲۰۰۱، هنگامی که تک‌آرت نخستین برنامه GTstreet را برای دودمان ۹۹۶ خودروی ۹۱۱ توربو ارائه داد؛ نخستین کیت بدنه‌ی کاملا آیرودینامیکی این شرکت، شناسایی شد.

سالگرد سی‌سالگی تیونر porsche

هنگامی که مدل کاین شناسایی شد، مانند باکستر و پیش از هنگام، تک‌آرت برای افزایش قوت خود در بازار، آغاز به تیون این SUV کرد. کاری بسیار پیشه‌ای و خلاقانه انجام شد و هنرهای این تیونر بزرگ را بیش از پیش به نمایش گذارده شد.

porsche 911 با زمان صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۲.۵ ثانیهلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام