سایت جامع خودرو در ایران


» طرح مفهومی بعدی volkswagen‌ واگن یک مدل برقی است ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶


در نمایشگاه خودروی‌های مفهومی فرانکفورت، volkswagen‌واگن گونه ها مدل‌های هاچ‌بک، چهاردر خانوادگی، استیشن کوچک و SUV را در لیست خودروهای چهارقلوی الکتریکی به نمایش خواهد گذاشت. volkswagen‌واگن با نمایش گذاشتن یک خودروی چهاردر خانوادگی، اواخر امسال احتمالا در نمایشگاه فرانکفورت چهارگانه‌ی مفهومی الکتریکی ID خود را تکمیل خواهد کرد. این شرکت پیش از این اعلام کرده بود که پیمان است یک مدل ID SUV در ماه آینده در نمایشگاه شانگهای در کنار ID Buzz MPV و ID Hatchback به نمایش گذاشته شود.

کلاوس بیشاف، مدیر طراحی volkswagen، قول یک «سورپرایز» در رونمایی بعدی volkswagen داده بود که ظاهرا وقتی همه برای نخستین بار دم را ببینند، حیرت‌زده خواهند شد. تصویر زیر، همانند‌سازی سایت اتوکار برای خودروی چهاردر خانوادگی آینده volkswagen‌واگن است.

خودروی مفهومی بعدی volkswagen‌واگن

volkswagen‌واگن امیدوار است که مدل‌های برقی ID تا سال ۲۰۲۵، سالانه یک میلیون دستگاه فروش داشته باشند. خانواده طرح‌های مفهومی الکتریکی ID، مدل‌هایی هستند که هر کدام از دم‌ها دارای هویت‌ متفاوت و سبک‌ گوناگون است؛ ولی همگی زمینه مشترکی دارند.

بیشاف می‌گوید:

volkswagen واگن با فرزانش امید به آینده زاده شده است. با مدل‌های گوناگون ID، ما چشم به آینده داریم، ولی هویت اصلی خود را با یک هدف مشخص دنبال می‌کنیم.

به گفته‌ی بیشاف، هر مدل ID دارای مصرف پایین برق و هوا برای خنک کردن باتری در هنگام شارژ است، ضمن اینکه هر کدام از این مدل‌ها با چراغ‌های جلو و لوگوی درخشان VW مشخص می‌شوند. مدل‌ کاروان (MPV)، حالتی دوستانه و میانه‌رو، همانند خودروی مفهومی ID Buzz دارد، درحالی‌که شاسی‌بلند آینده، اسپرت، ولی با اعتمادبه‌نفس خواهد بود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام