سایت جامع خودرو در ایران


» همکاری اسب بخار با سه نمایشگاه خودرو کشور ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

همکاری اسب بخار با سه نمایشگاه خودرو کشور

دسته بندی : خودرو تاریخ : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶


گزارش تصویری از نمایشگاه خودرو کرمان
گروه مستند اسب بخار با همکاری شرکت پارس اکسون شایان به سرنویس مجری برگزاری سه نمایشگاه مهم خودرو کشور، به سرنویس پایگاه اصلی خبری آگاهی رسانی نمایشگاه های خودرو هرمزگان، کرمان و گلستان در سال ۹۶ شناسایی شد.

شرکت پارس اکسون شایان به سرنویس یکی از معتبرترین برگزارکننده های نمایشگاه های تخصصی خودرو در کشور شناخته می شود که در این چند سال نمایشگاه خودرو کرمان را به سرنویس یکی از سه نمایشگاه خودرو برتر کشور شناسایی کرده است. حال این شرکت در سال ۹۶ برگزاری سه نمایشگاه خودرو جهانی را در شهرهای بندرعباس، گرگان و کرمان بر دوش دارد و گروه مستند اسب بخار به سرنویس پشتیبان رسانه ای دم شناخته می شود.
این شرکت در حال آماده نام نویسی نمایشگاه های خودرو این سه استان را آغاز کرده و بر پایه اعلام روابط همگانی پارس اکسون شایان، شرایط برگزاری و پیشباز شرکت ها به مراتب بهتر از دوره های پیش است.
پیش بینی می شود که در نمایشگاه خودرو کرمان امسال هم شرکت های آماده، دوباره برای نخستین بار محصولات جدید خود را شناسایی کنند و رویداد های مهمی در این سه نمایشگاه خودرو روی دهد.
گروه مستند اسب بخار به سرنویس پشتیبان رسانه ای این سه نمایشگاه خودرو در سال ۹۶، در روزهای برگزاری دم ها در شهرهای اعلام شده حضور دارد.

همکاری اسب بخار با سه نمایشگاه خودرو کشور

همکاری اسب بخار با سه نمایشگاه خودرو کشور

همکاری اسب بخار با سه نمایشگاه خودرو کشور
گروه مستند اسب بخارلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام