سایت جامع خودرو در ایران


» renault nissan از فولکس واگن‌واگن پیش افتاد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


براساس آمار یشترین شمار تحویل خودرو در سراسر جهان:

به گزارش تازه ها خودرو ، آمار شمار خودروهای تحویل داده شده در سراسر جهان حاکی است : یگانگی دو شرکت renault و nissan کامیاب شده در نیمه نخست سال ۲۰۱۷ بیشترین شمار تحویل خودرو در سراسر جهان را به نام خود ثبت کند.

این یگانگی که دربرگیرنده برندهای renault و زیرمجموعه‌هایش دربرگیرنده آلپاین، داچیا، سامسونگ کارز و خودروساز روسی AvtoVAZ از طرفی و nissan به همراه زیرمجموعه‌هایش دربرگیرنده اینفینیتی، نیسمو و datsun به همراه mitsubishi است، توانسته در شش ماه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی رویهمرفته ۵ میلیون و ۲۶۸ هزار دستگاه خودرو به مشتریان این یگانگی تحویل دهد.

renault nissan از فولکس واگن‌واگن پیش افتاد

renault nissan از فولکس واگن‌واگن پیش افتاد

در رتبه دوم فولکس واگن‌واگن پیمان دارد که با عرضه دودمان جدید پولو توانست به خود تکانی دهد و رویهمرفته ۵٫۲۷ میلیون دستگاه به فروش برساند ولی شمار خودروهای تحویل داده شده به مشتری بدست این گروه ۵ میلیون و ۱۵۶ هزار دستگاه در سراسر گیتی بوده که مایه می‌شود از این لحاظ در رتبه دوم پیمان گیرد.

 

سال گذشته renault- nissan با تحویل ۹ میلیون و ۹۶۰ هزار دستگاه آمار خوبی به جای نگذاشت و نتوانست بسیاری از خودروهای مشتریان را بر پایه برنامه‌ریزی از پیش انجام شده به آنان تحویل دهد بنابراین گروه فولکس واگن‌واگن با تحویل ۱۰ میلیون و ۳۰۰هزار دستگاه توانست رکورد تحویل خودرو در سال ۲۰۱۶ را از دم خود کند.

کارلوس گون مدیر همه یگانگی renault- nissan

کارلوس گون مدیر همه یگانگی renault- nissan

کارلوس گون مدیر همه یگانگی renault- nissan در باره انتشار آمار شمار خودروهای تحویل داده شده به مشتری بیان کرد: «آمار منتشر شده نشان‌دهنده نیرو شبکه عرضه این گروه است و ما در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ نیز کوشش خواهیم کرد با حضور نیرومند‌تر در پهنه خودروهای برقی رکورد جدیدی را ثبت کنیم. آماده هستیم از تمام توان خود برای نگه داشتن آمار کنونی پدافند کنیم، ولی در همان سان به این اندیشه می‌کنیم دودمان نیاکان خدمات حمل‌ونقل را به مشتریان در سراسر جهان ارائه کنیم».

از میان خودروهای تحویل داده شده بدست renault-nissan ۴۸۰ هزار دستگاه خودروهای کاملا برقی مثل nissan لیف و renault توئیزی و زوئی بودند. کارآزمودگان پیش‌بینی می‌کنند تا پایان امسال میلادی رقبای renault-nissan مثل toyota و گروه فولکس واگن‌واگن گوی پیشی را از این یگانگی بربایند و رکورد بیشترین شمار تحویل خودرو در سال ۲۰۱۷ را از دم خود کنند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام