سایت جامع خودرو در ایران


» تمرکز renault بر افزایش فرآوری و درونی سازی در پروژه تندر۹۰ است ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


به گزارش تازه ها خودرو به نقل از شرکت رنوپارس، در ابتدای هر سال، renault با شرکای ایرانی خود برای تعیین نخستینگی های سال پیش رو و چشم انداز سه سال آینده به گفت و گو می نشیند. مطابق توافق انجام شده با Iran KHodro و Pars Khordro، نخستینگی امسال افزایش کمی و کیفی فرآوری محصولات renault و همچنین افزایش نرخ درونی سازی است.

تمرکز renault بر افزایش فرآوری و درونی سازی در پروژه تندر90 است

تمرکز renault بر افزایش فرآوری و درونی سازی در پروژه تندر۹۰ است

برایه این گزارش، اکنون برنامه فرآوری روزانه ۷۰۰ دستگاه از محصولات renault در حال اجراست. از سوی دیگر فرآوری موتور سیکلت در شرکت مگاموتور از سر گرفته شده و فرآوری گیربکس در شرکت چرخشگر در حال انجام است. درونی سازی ترمز ABS نیز به زودی انجام خواهد شد.
شرکت renault در حال برنامه ریزی فراگیر برای نو نگه داشتن پروژه تندر۹۰ است و همکاری در این زمینه با دو شرکت Iran KHodro و Pars Khordro در جریان است.
این گزارش می افزاید: در حال آماده مجموع فرآوری روزانه محصولات renault در ایران به ۷۰۰ دستگاه رسیده که از زمان امضای قراداد تندر۹۰ یک رکورد محسوب می شود.
اکنون درونی سازی تندر۹۰ نزدیک ۶۰ درصد و ساندرو نزدیک ۴۰ درصد است. پیمان است نرخ درونی سازی هر دو خودرو در سال های آینده به ۸۰ درصد برسد.
به گزارش ایرنا، طی روزهای گذشته برخی رسانه ها اعلام کرده بودند: شرکت renault تاکنون از تمدید پیمان نامه فرآوری تندر ۹۰ در ایران خودداری کرده است.
روز گذشته ولی، «رضا تقی زاده» دستیار بازاریابی و فروش شرکت سایپا در نشست خبری درباره این شایعه گفت: براساس گفته های برخی اعضای هیات مدیره Pars Khordro، مشکلی درباره تمدید این پیمان نامه هستی نداشته است.
وی بیان داشت: رشد فرآوری جهانی برای شرکت renault بسیار مهم بوده و بازار ایران نیز از اهمیت بالایی برایشان برخوردار است، بنابر این چنین خبری دور از ذهن است.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام