سایت جامع خودرو در ایران


» تمرکز renault بر افزایش فرآوری و درونی سازی در پروژه تندر۹۰ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


پیمان نامه renault با تکه ساز مطرح اروپا در دست امضا
روابط همگانی رنوپارس: مطابق توافق چهره گرفته با شرکای ایرانی، دو نخستینگی اصلی renault درباره پروژه تندر ۹۰ برای امسال، افزایش کمی و کیفی فرآوری و همچنین درونی سازی است.

در ابتدای هر سال، renault با شرکای ایرانی خود برای تعیین نخستینگی های سال پیش رو و چشم انداز سه سال آینده به گفت و گو می نشیند. مطابق توافق انجام شده با Iran KHodro و Pars Khordro، نخستینگی امسال افزایش کمی و کیفی فرآوری محصولات renault و همچنین افزایش نرخ درونی سازی است. از همین رو در حال آماده برنامه فرآوری روزانه ۷۰۰ دستگاه از محصولات renault در حال اجراست. از سوی دیگر فرآوری موتور سیکلت در شرکت مگاموتور از سر گرفته شده و فرآوری گیربکس در شرکت چرخشگر در حال انجام است. درونی سازی ترمز ABS نیز به زودی انجام خواهد شد.
شرکت renault در حال برنامه ریزی فراگیر برای نو نگه داشتن پروژه تندر۹۰ است و همکاری در این زمینه با دو شرکت Iran KHodro و Pars Khordro در جریان است.
در حال آماده مجموع فرآوری روزانه محصولات renault در ایران به ۷۰۰ دستگاه در روز رسیده که از زمان امضای قراداد تندر۹۰ رکورد محسوب می شود. درونی سازی تندر۹۰ در حال آماده نزدیک ۶۰ درصد و ساندرو نزدیک ۴۰ درصد است. پیمان است نرخ درونی سازی هر دو خودرو در سالهای نیاکان به ۸۰ درصد برسد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام