سایت جامع خودرو در ایران


» واداشتن porsche به فراخوان کاین های دیزلی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


دولت آلمان به porsche دستور داده تا هزاران دستگاه از کاین های مجهز به پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری دیزلی را به خاطر کشف شواهد به کارگیری دستگاه‌های دغلی آلایندگی فراخوان کند.

Cayenne Diesel

وزیر حمل‌ونقل آلمان آقای الکساندر دابرینت گفته که ۲۲ هزار دستگاه از porsche کاین های فروخته شده در اروپا به دستگاه‌های دغلی آلایندگی مجهز بوده و او تأییدیه خودروهای یاد شده را لغو کرده است.

Cayenne Diesel

او همچنین گفته که porsche 100 درصد هزینه این فراخوان را متقبل خواهد شد و شایستن بالایی هستی دارد که volkswagen‌واگن توارِگ نیز از نرم‌افزاری همانند کاربرد کرده باشد.
او گفت:

ما هنوز این جستار را بررسی نکرده‌ایم ولی بی درنگً هنگام را انجام خواهیم داد. volkswagen‌واگن برای اطمینان از اینکه آیا این خودروها به نرم‌افزار مشابهی مجهز هستند یا خیر با ما همکاری خواهد کرد.

porsche گفته این نرم افزار را در خلال بررسی‌های درونی شرکت کشف کرده و با فراخوان خودروهای تحت تأثیر برای حل دشوار موافقت کرده است. دابرینت گفت: “این خودروها هنوز در حال فرآوری هستند.”


تا زمانی که این خودروها تعمیر نشوند با محدودیت‌هایی از سوی دولت آلمان روبرو خواهند شد. نزدیک ۷ هزار دستگاه از ۲۲ هزار دستگاه porsche کاین یاد شده در آلمان فروخته شده‌اند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام