سایت جامع خودرو در ایران


» جنسیس سومین شاسی بلند خود را شناسایی کرد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

جنسیس سومین شاسی بلند خود را شناسایی کرد

دسته بندی : خودرو تاریخ : پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶


جنسیس سومین شاسی بلند خود را شناسایی کرد
خط فرآوری جنسیس دربرگیرنده دو مدل سدان با نام‌های G80 و G90 که به زودی G70 کوچکتر هم به جمع آنان اضافه می‌شود، یک مدل کوپه و دو مدل شاسی بلند است.

بر پای بست گزارش‌های جدید، سومین مدل شاسی بلند این کمپانی چشم براه پروانه طراحی است و اگر هم این پروانه را کسب کند، تا سال ۲۰۲۱ گواه این مدل نخواهیم بود. انگیزه این دیرکرد هنگام است که روسای جنسیس معتقدند کارهای مهم‌تری پیش از طراحی این خودرو همانند جلب مشتری، هستی دارند. تازه ها سومین مدل شاسی بلند مرموز جنسیس زمانی تایید شد که خبرنگاران به بخش تحقیقات هیوندا رفته بودند. هیچ جزئیاتی به جز اندازه این خودرو که پیمان است میان GV80 و GV70 باشد، منتشر نشده است.
جنسیس سومین شاسی بلند خود را شناسایی کرد
به گزارش چرخان،حرف G از نام کمپانی و V از همه کاره بودن (versatility) این خودروها می‌آید و شماره انتهایی هم نشان دهنده موقعیت مدل باره نظر در خط فرآوری است. اگر بخواهیم از این قاعده پیروی کنیم، نام شاسی بلند جدید GV60 خواهد بود. در سال ۲۰۲۱، جنسیس دودمان جدید سدان G90 و یک مدل خودرو اسپورت هم شناسایی خواهد کرد. در همان زمان، پلتفرم خودروهای الکتریکی این شرکت هم عرضه خواهد شد. ولی پیش از همه هنگام‌ها، جنسیس قصد دارد تا پسین امسال، سدان G70 خود را شناسایی کند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام