سایت جامع خودرو در ایران


» تعیین خط گرند پری موتو جی پی اتریش، مارکز، دست نیافتنی تر از گذشته ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


موتورسوار تیم رپسول honda، مارک مارکز رهبری خط آغاز پیکار اتریش را به دست خواهد گرفت. او به همراه داویتسیوزو و لورنزو دوکاتی سوار، خط نخست را تشکیل خواهد داد.مارکز که در تمرینات امروز،سرعت بسیار خوبی داشت، در تعیین خط نیز این سرعت را حفظ کرده و توانست بهترین زمان را ثبت کند. داویتسیوزو در دور آخری که زد توانست دوم شود و لورنزو را به جایگاه پایان خط نخست پیکار اشپیلبرگ هدایت کند.

هوای امروز اشپیلبرگ ابری بود ولی بارانی در پی نداشت، در این شرایط و با پروا به چگونگی هوا، موتورسواران زمان های بسیار خوبی ثبت کردند که اگر همین شرایط فردا هم برپا باشد، رکورد سال گذشته این پیست به راحتی جا به جا خواهد شد و ساعت ۱۶:۳۰ یک شنبه، موتورسواران با گمان آسان پیکار را برای ۲۸ دور آغاز خواهند کرد.

تصویر دوربین ژیروسکوپی موتور سیکلت ولنتینو روسی در تمرین سوم

وینیالز که از جایگاه چهارم و از راس خط دوم آغازگر پیکار خواهد بود، امید دارد تا با کسب سکو در پیکار، شرایط خود را در جدول چشم وهمچشمی بهبود دهد. پتروچی و زارکو  از جایگاه های پنجم و ششم پیکار را آغاز می کنند.

دکتر(وَلنتینو روسی) که آدینه سختی را سپری کرد بود،  هفتمین موتورسوار آغاز کننده خواهد بود و پدروسا با کشمکش تنها ۳ هزارم ثانیه نسبت به او از مکان هشتم استارت خواهد زد. کَل کراچلو نیز نهمین آغازگر پیکار خواهد بود. زمان یک دور بسیار تند او به خاطر گذشتن از نزدیک پیست، برای او در نظر گرفته نشد.

جدول تعیین خط گرندپری موتو جی پی اتریش

بر پایه اعلام سایت شبکه اسپورت برنامه پخش زنده این چشم وهمچشمی، فردا یک شنبه ۲۲ مرداد ۹۶ از ساعت ۱۳:۱۵ آغاز خواهد شد. زمان آغاز پیکار موتو ۳ ساعت ۱۳:۳۰، موتو ۲ ساعت ۱۴:۵۰ و موتو جی پی ساعت ۱۶:۳۰ خواهند بود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام