سایت جامع خودرو در ایران


» شناسایی نسخه اسپرت کانسپت renault کوئید ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


کراس‌اوور کوچک renault کوئید در سراسر آسیا بسیار کامیاب است و حالا سازنده فرانسوی نسخه اسپرت، کانسپتی از این خودرو را با نام Extreme در نمایشگاه خودروی اندونزی رونمایی کرده و از این روش استایل کاملا متفاوتی را برای این کراس‌اوور کوچک ارزان‌بها ارائه داده است.

به گزارش تازه ها خودرو ،این کانسپت اسپرت به یک کیت بدنه وحشی و رینگ‌های بزرگ مجهز شده که نمایی عملکردی به ‌هنگام بخشیده است. Extreme بهترین نام برای این کوئید است.

renault در این نسخه با سپر جلوی جدید و تریم قرمزرنگ، نمایی تهاجمی در بخش جلویی این کوئید اسپرت برپایی کرده است. در این بخش همچنین چراغ‌های جلو با LED تزئین شده‌اند و در مرکز کاپوت نیز تریم فیبرکربنی کار شده است. از سوی دیگر در نمای پهلویی گل‌گیرهای پهن‌تر به همراه رکاب‌ها و رینگ‌های اسپرت OZ، ازجمله دگرگونی ها قابل‌ذکر هستند. نمای عقبی کوئید اکس‌تریم نیز همچنان از همین استایل اسپرت و تهاجمی پیروی کرده است. در اینجا ورودی‌های هوای تزئینی در هر دو سو سپر و یک دیفیوزر بزرگ به چشم می‌خورد که باز هم در هنگام از رنگ قرمز کاربرد شده است. افزون بر این، یک اسپویلر بزرگ روی سقف کوئید نصب شده است. رویهمرفته با اعمال این دگرگونی ها، نما این خودروی ارزان‌بها، اسپرت و زیباتر شده است.
ولی با این‌ حال، دگرگونی ها اسپرت بیرونی کوئید اکس‌تریم به تو یا درون هنگام کشیده نشده و در اینجا دگرگونی ها چندانی چهره نگرفته، بنابراین با هستی نصب کیت بدنه تهاجمی‌، شگفت به نظر می‌رسد که کابین تا این حد بدون تغییر باقی مانده است.
پیشرانه این کوئید اسپرت نیز همان موتور سیکلت نسخه عادی یعنی یک پیشرانه یک لیتری SCe با ۶۸ اسب‌بخار توان است که این نیرو بدست یک گیربکس پنج سرعته دستی انتقال پیدا می‌کند ولی با اینکه انجام این دگرگونی ها مثبت، کوئید اکس‌تریم صرفا یک کانسپت یا نمونه‌ای نمایشی است و هرگز به فرآوری نخواهد رسید؛ البته خریداران می‌توانند نسخه جدید Outsider هنگام را گزینش کنند که سال آینده عرضه می‌شود. در این نسخه برای برپایی نمایی کمی تهاجمی‌تر، از قطعات پلاستیکی کاربرد شده است.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام