سایت جامع خودرو در ایران


» گشایش ویژه‌ترین و بزرگ‌ترین نمایندگی peugeot پارس‌ خودرو ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


عبداللهیان، مدیر نمایندگی شماره ۲۱ peugeot Pars Khordro در لواسان ضمن خیر مقدم به حضار می‌گوید: «مایه سربلندی ماست که میزبان شما برای گشایش بزرگ‌ترین و‌‌ ویژه‌ترین نمایندگی peugeot Pars Khordro پس از یک دهه برنامه‌ریزی و تلاش مضاعف طی ۴سال بازپسین به تازگی و در دوره مدیریت جدید باشیم.»

به گزارش تازه ها خودرو ،‌چهارشنبه شب‌، لواسان، بلوار پیشوا‌خمینی (ره) ، نبش کوچه سایه، جایی بود که گردهمایی عده‌ای نظر دیگران را جلب می‌کرد. ساعت به ۲۱ نزدیک می‌شود، صدای علی ضیاء مجری سرشناس تلویزیون به گوشم می‌رسد او از همه می‌خواهد روبرو در ورودی بایستند. شمارش وارونه آغاز می‌شود. روبان قرمزی بریده و به‌طور رسمی نمایندگی شماره ۲۱پرشیا خودرو(نماینده ب‌ام‌و در ایران) گشایش می‌شود. جمعیت به تو یا درون شو‌روم هدایت و به دیدن بخش‌های گوناگون این نمایندگی دعوت می‌شوند. اکثر مدیران peugeot Pars Khordro نیز حضور دارند. علی ضیا، مجری مراسم با خنده می‌گوید: «بسیاری انگار می‌کنند که ب‌ام‌و خودرویی مردانه است، شاید برای این است که می‌خواهند بانوان را چندان شریک لذت رانندگی با ب‌ام‌و نکنند». سپس از مونا عبداللهیان‌ از مدیران بزرگتر پرشیاخودرو دعوت می‌کند که برای حاضرین گفتگو کند.

دلبستگی‌مندی بانوان به ب‌ام‌و
عبداللهیان، مدیر نمایندگی شماره ۲۱ پرشیاخودرو در لواسان ضمن خیر مقدم به حضار می‌گوید: «مایه سربلندی ماست که میزبان شما برای گشایش بزرگ‌ترین و‌‌ ویژه‌ترین نمایندگی peugeot Pars Khordro پس از یک دهه برنامه‌ریزی و تلاش مضاعف طی ۴سال بازپسین به تازگی و در دوره مدیریت جدید باشیم.» او پیوسته می‌دهد‌: «ب‌ام‌و تنها یک برند نیست؛ فرزانش‌ای از لذت‌، راندن، اعتماد و زندگی است. تلاش peugeot Pars Khordro نیز برای انتقال این تجربه به‌خصوص برای بانوان است.» او می‌گوید: «در این نمایندگی کوشش داریم تمام سلایق دلبستگی‌مندان به برند ب‌ام‌و، به ویژه جوانان و بانوان را در تمام زمینه‌ها از آنگونه گزینش متفاوت مدل خودرو و ابزارها پهلویی که حس نزدیکی به برند ب‌ام‌و را در بردارد، پوشش دهیم.» پس از این سخنان از تمام بانوان آماده دعوت می‌شود که به طبقه بالایی بروند و کلیپی از رانندگی بانوان با ب‌ام‌و پخش می‌شود. بانوان که حالا پرچم کوچکی از ب‌ام‌و در دست دارند در کنار یکدیگر عکسی به یادگار می‌گیرند. پس از دم مراسم قرعه‌کشی انجام می‌شود. از قضا درست در شبی که پرشیاخودرو پافشاری ویژه‌ای بر رانندگی بانوان و لذت بردن از ب‌ام‌و داشت، نتیجه قرعه‌کشی ۵+۱شد؛ یعنی یک‌ برنده از آقایان بود و پنج تن دیگر بانوان بودند که برنده هدایای ویژه شدند. پس از دم کیکی نیز به همین فراخور بریده شد و به‌طور رسمی نمایندگی شماره ۲۱پرشیا خودرو به‌سرنویس ویژه‌ترین و بزرگ‌ترین نمایشگاه ب‌ام‌و در لواسان کار خود را آغاز کرد.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام