سایت جامع خودرو در ایران


» مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا منصوب شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا منصوب شد

دسته بندی : اخبار عادی ، خودرو ، سایپا دیزل تاریخ : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶


به گزارش آگاهی ها خودرو ،نشست تودیع و معارفه مدیرعامل قدیم و جدید شرکت خدمات فنی رنا با حضور محمد صادقی مدیرعامل شرکت سایپا دیزل، بهرام سبزواری عضو هیات مدیره شرکت سایپا دیزل و گروهی از معاونین و مدیران شرکت سایپا دیزل و خدمات فنی رنا برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل شرکت سایپا دیزل، شرکت خدمات فنی رنا را یک شرکت توانمند و شاخص در خدمات پس از فروش کشور بر شمرد و افزود: در این شرکت با پروا به زیرساخت ها امکان رشد و شکوفایی بیش از پیش در پهنه خدمات پس از فروش و افزایش رضایتمندی مشتریان هستی دارد.

همچنین مدیرعامل شرکت سایپا دیزل از زحمات علی حداد مدیر عامل پیشین شرکت خدمات فنی رنا تقدیر و سپاسگزاری کرد و هچنین برای محمد حسین مهدی مدیر عامل جدید شرکت خدمات فنی رنا آرزوی کامیابی و توفیق روز افزون نمود.

در پیوستگی این گزارش آمده است؛ طی مصوبه گردهمایی سالیانه شرکت خدمات فنی رنا، اعضای هیات مدیره شرکت خدمات فنی رنا از ۵ تن به ۳ تن کاهش پیدا کردند. و بر همین بنیاد محمد صادقی به سرنویس رئیس هیات مدیره، سبزاواری نائب رئیس هیات مدیره و محمد حسین مهدی مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا شناسایی شدند.

گفتنی است مهدی پیشینه طولانی در صنعت خودروسازی بخصوص شرکت های سایپا یدک، Isako و سایپا دیزل دارد و پیش از این در سمت عضو موظف هیات مدیره شرکت خدمات فنی رنا مشغول کار و جنبش بود.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام