سایت جامع خودرو در ایران


» مردم فریب فروش خودروهای زیر بها را نخورند + جدول ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با بیان اینکه از مردم درخواست می کنیم گول شرکت های غیرمجاز را نخورند، گفت: سایت ثبت سفارش خودرو بسته است ولی متأسفانه مردم بدون پروا به این جستار به راحتی در پیش فروش های غیرقانونی شرکت می کنند.

بیش از یک ماه از بسته شدن سایت ثبت سفارش خودرو می‌گذرد و باز شدن از نو دم تا زمان تصویب طرح تصویب ساماندهی واردات خودرو در دولت زمان می برد. با این هستی همچنان شرکت ها با ارائه آگهی‌های فروش، خودروهایی که هستی بیگانه ندارند را پیش فروش می‌کنند. در بسیاری از این تبلیغات بها خودروها ارزان تر از بها بازار اعلام شده که همین فرمایش مردم را دلگرمی به خرید می‌کند.

به سرنویس نمونه در حال آماده بها توسان در بازار ۱۹۷ میلیون تومان است ولی شرکت های غیر مجاز دم را با بها ۱۶۶ میلیون تومان با تحویل ۳۰ تا ۶۰ روزه پیش فروش می‌کنند.

mmhq8m6ptkz1e3bmna0.jpg

سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در همین زمینه به تسنیم گفت: از مردم درخواست می کنیم گول شرکت های غیرمجاز را نخورند، سایت ثبت سفارش خودرو بسته است ولی متأسفانه مردم بدون پروا به این جستار به راحتی در پیش فروش های غیرقانونی شرکت می کنند.

وی با بیان اینکه در این زمینه گلایه های متعددی به اتحادیه ارسال شده که در حال بررسی آنها هستیم، افزود: برخی از این شرکت‌های غیر مجاز پول خودرو را نقداً از مشتری دریافت می‌کنند و آنها هم به امید سود بیشتر و خرید خودروی ارزان تر از بها بازار این پول ها را پرداخت می‌کنند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام