سایت جامع خودرو در ایران


» تعطیلی اکثر نمایندگی‌های اسمارت در آمریکا ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

تعطیلی اکثر نمایندگی‌های اسمارت در آمریکا

دسته بندی : 2017 ، اخبار ، اسمارت ، الکتریکی ، خودرو ، مرسدس بنز تاریخ : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶


بیش از دو سوم نمایندگی های شرکت اسمارت در آمریکا تعطیل خواهند شد. زمانی که کوچک‌ترین برند دایملر آغاز به فروش خودروهای تمام الکتریکی در این کشور نماید تعطیلی یاد شده رخ خواهد داد.


به گزارش اتونیوز، بدین ترتیب تنها ۲۷ نمایندگی برای اسمارت باقی خواهد ماند. این شمار نمایندگی کمتر از نمایندگی‌های lamborghini، ferrari و لوتوس می‌باشد. از مجموع ۸۵ نمایندگی، گفته شده ۵۸ نمایندگی تنها به ارائه سرویس خواهند پرداخت.


سخنگوی اسمارت گفته ۲۷ نمایندگی باقی مانده تمرکز زیادی روی فروش خودروهای بدون آلایندگی خواهند داشت. این فرمایش به اسمارت دستور خواهد داد به بالاترین گنجایش‌های بازار دست پیدا کند.


در حال آماده شهرهایی چون سان‌فرانسیسکو، نیویورک، لس‌آنجلس، میامی و پورتلند هدف مقامات دایملر برای ارائه خودروهایی الکتریکی می‌باشند. حتی در پنسک گواه تعطیلی ۵ نمایندگی از ۶ نمایندگی اسمارت خواهیم بود. البته این برند به فروش نسخه الکتریکی مدل فورتو در سن‌خونبها‌گو پیوسته خواهد داد.


مدل‌های به‌روز شده از نسخه‌های کوپه و کانورتیبل اسمارت فورتو الکتریک درایو پیش از پایان تابستان و به سرنویس خودروی مدل سال ۲۰۱۷ در آمریکا عرضه شده‌اند.

2017 Smart Fortwo cabriolet
با اینکه این تغییر روش و جنبش به‌سوی خودروهای دوستدار پیرامون‌زیست و اقتصادی، فورتورهای بنزینی ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ هنوز به‌چهره صفرکیلومتر در نمایندگی‌ها باقی مانده‌اند و در حال آماده می‌توان با پرداخت ماهانه ۸۹ دلار برای مدل‌های ۲۰۱۶ و ۱۰۹ دلار در ماه برای مدل‌های ۲۰۱۷ دم‌ها را خریداری کرد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام