سایت جامع خودرو در ایران


» چارلز لکرک، ستاره آینده ساختاره یک ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶

چارلز لکرک، ستاره آینده ساختاره یک

دسته بندی : اخبار ، خودرو ، فرمول 1 ، مسابقات تاریخ : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶


کیمی رایکونن، راننده تیم ferrari با پروا به عملکرد خیره کننده چارلز لکرک ۱۹ ساله در ساختاره ۲ و تمرین ساختاره ۱ با خودروی ferrari، سرنویس کرد که او یکی از ستاره های آینده ساختاره یک است.

Charles Lecrec

این راننده جوان اهل موناکو، پس از ۱۴ پیکار در فصل جاری ساختاره ۲، با ۲۰۸ امتیاز و دویی ۵۰ امتیاز صدر نشین جدول امتیازات است. او همچنین در روز نخست آزمایش پس از پیکار مجارستان، با خودروی ferrari تند ترین بود. او در سال ۲۰۱۶ به آکادمی رانندگی ferrari پیوست. لکرک همچنین گفته دیدار با سباستین فتل و کیمی رایکونن کمک بزرگی برای او بوده است.

کیمی رایکونن:

او رابطه خوبی با تیم داشته و از کمک های تیم خوشنودی دارد. رانندگی با ماشین جدید کار ساده ای نیست ولی او در تمرین با این ماشین پیشرفت خوبی از خود نشان داد

سرجیو مارکیونه، مدیرعامل ferrari مشتاق به یافتن جایگاهی برای چارلز لکرک و آنتونیو جیوویناتزی در ساختاره یک است. حال بخت این دو راننده جوان برای ورود به ساختاره یک، با اعلام مارکیونه مبنی بر تصمیم ferrari در تبدیل سائوبر به تیمی برای پرورش راننده های تازه کار بیشتر شده است.

لکرک در روز نخست تمرین پس از پیکار در مجارستان، ۹۸ دور زد (بیشتر از شمار دور راننده های ساختاره یک در یک پیکار) و در پایان روز نخست بهترین زمان ثبت شده از آن او بود، با دویی نزدیک ۰٫۰۹ ثانیه نسبت به استافل وندورن. زمان یک دقیقه و ۱۷ ثانیه و ۱۲۴ هزارم ثانیه ای لکرک با تایر های سافت، ۶۲۲ هزارم ثانیه بیشتر از زمان سباستین فتل بود، ولی باید این نکته را در نظر گرفت که زمان فتل با تایر های نرم تر سوپرسافت به ثبت رسیده بود.

این راننده جوان پیش از تمرین خود سرنویس کرد بود که تمام تلاشش را برای تحت کارایی پیمان دادن بیشینه کسان خواهد کرد.

او همچنین گفته بود که اگر در واپسین فصل فرصتی برای پیوستن به ساختاره یک داشته باشد، بی گمان دم را از دست نخواهد داد ولی فعلا تمرکز خود را بر فصل جاری ساختاره ۲ حفظ خواهد کرد.

او پس از تمرین سرنویس کرد:

از تمرین خوشنود هستم، تحت کارایی پیمان دادن کسان همیشه جستار مهمی است، ولی به راستی این هدف اصلی من نبود. هدف اصلی آزمایش خودرو ساختاره یک بود و تلاش برای تمرین خوب و انجام بهترین آزمایش برای تیم. امیدوارم که نظر مثبتی درباره من داشته باشند.

 

لکرک در تمرین میان فصل ۲۰۱۶، با اتوموبیل ساختاره ۱ تیم هاسلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام