سایت جامع خودرو در ایران


» مدل ۲۰۱۸ ford GT با الهام‌ از GT40 مدل ۱۹۶۷ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶

مدل ۲۰۱۸ ford GT با الهام‌ از GT40 مدل ۱۹۶۷

دسته بندی : خودرو تاریخ : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶


مدل ۲۰۱۸ ford GT  با الهام‌ از GT40 مدل ۱۹۶۷
شرکت خودروسازی ford می‌گوید نسخه‌ی ۲۰۱۸ ford GT با الهام از خودروی کاربرد شده مدل سال ۱۹۶۷ فرآوری خواهد شد.
در حال آماده، ford GT یک سوپراسپرت منحصربه‌فرد است که بر پایه برنامه‌ریزی‌ها، در چهار سال آینده تنها ۱۰۰۰ دستگاه از هنگام فرآوری خواهد شد. بر پایه گفته‌ی ford پرفورمنس، رقم فرآوری این سوپراسپرت تنها به ۲۵۰ دستگاه در هر سال می‌رسد.
به گزارش زومیت پیمان است ford در سال ۲۰۱۸ نمای ظاهری ویژه‌ای از این خودرو ارائه کند که الهام‌ گرفته از GT40 قرمز و سفید سال ۱۹۶۷ است؛ خودرویی که در هنگام سال قهرمانی مسابقات لمانز را به دست آورد. این مدل که به‌طور رسمی نسخه‌ی ford GT-67 هریتیج نام‌گذاری شده است، اصلاحات ظاهری خاصی را به فضای درونی و بیرون خودرو اضافه می‌کند.
مدل ۲۰۱۸ ford GT  با الهام‌ از GT40 مدل ۱۹۶۷
دیو پریكاك، مدیر همه ford پرفورمنس، می‌گوید:
هدف ما از فرآوری این جایگزین ارزشمند برای نسخه‌ی هریتیج ۲۰۱۷، ساخت نسخه‌ای بود که با هنگام بتوانیم دوباره پیروزی تاریخی خود در لمانز را با تیم آمریکایی دن گِرنی و اِی. جِی. فویت تکرار کنیم. نسخه‌ی ۲۰۱۸ ford GT-67 هریتیج، با بهره‌گیری از ویژگی‌های نوین یکی از بهترین خودروهای تاریخی ford، شایسته پیروزی در هر رقابتی است.
تفاوت شفاف این مدل در سنجش با مدل‌های دیگر، کیت بدنه اسپرت با کالا فیبر کربنی و نوارهای منحصربه‌فرد سفید در میان رنگ قرمز روشن بدنه خودرو است. ۲ هود بزرگ و بیضی‌شکل هم در انتهای درب‌ها طراحی شده است. نشانه شماره یک روی کاپوت خودرو، نشان‌دهنده‌ی قهرمانی گرنی و فویت با خودروی GT40 است. چرخ‌های آلومینیومی ۲۰ اینچی با پوشش نقره‌ای از دیگر به‌روزرسانی‌های مدل هریتیج ۲۰۱۸ است.
رنگ قرمز، در فضای درونی نسخه‌ی ۶۷ هریتیج کاربرد شده است که در خط دوخت روکش چرمی جدید روی صندلی‌های فیبر کربن و همچنین روکش چرمی فرمان و کمربند ایمنی به کار گرفته می‌شود.
دیگر جزئیات دربرگیرنده دسته‌دنده خاکستری‌رنگ، تکه‌دوزی با پوشش ضد زنگ در قسمت‌های گوناگون تو یا درون خودرو، همراه با فیبر کربن برای کنسول مرکزی و پنل درب‌های خودرو هستند. البته پلاک شناسایی با شماره سریال منحصربه‌فرد که خودرو را به‌سرنویس یک نسخه‌ی «۶۷ Heritage Edition» تأیید می‌کند، بسیار دوست‌داشتنی است.
مدل ۲۰۱۸ ford GT  با الهام‌ از GT40 مدل ۱۹۶۷
فرآوری اندک نسخه‌ی هریتیج در سال ۲۰۱۸، این خودروی اسپرت را بسیار تک می‌کند. البته طراحی بسیار دلچسب فضای درونی و بیرونی این خودروی ford، برای ارزشمند دانستن طراحی هنگام بس است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام