سایت جامع خودرو در ایران


» ford F-150 توانایی های خود را به پابرجا کردن می رساند ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

ford F-150 توانایی های خود را به پابرجا کردن می رساند

دسته بندی : خودرو تاریخ : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶


ford F-150 توانایی های خود را به پابرجا کردن می رساند
شرکت ford به تازگی از جزئیات مدل ۲۰۱۸ وانت F-150 رونمایی کرده است که توانایی‌های بالایی در کاهش مصرف سوخت و قابلیت یدک‌کشی بارهای سنگین ارائه می‌دهد.
ford گرایش زیادی دارد تا سرنویس پرفروش‌ترین وانت‌های پیکاپ را برای چهار سال پیاپی حفظ کند. این شرکت به تازگی از پیکاپ جدید خود موسوم به F-150 رونمایی کرد که از توانایی‌های بسیار مطلوبی بهره می‌برد. هر چند که از خودرو‌هایی در این سگمنت چشمداشت سواری بسیار آسان و پر آپشن نمی‌رود ولی شرکت ford کوشش کرده است این نقص‌ها را در این سری از خودرو‌های سرشناس بر طرف کند.
به گزارش زومیت بحث دیگر، مصرف سوخت اینگونه از خودرو ها است که معمولا، چندان اقتصادی و گیرا نیست. ford با ارائه این پیکاپ جدید کوشش در برطرف نمودن این جستار کرده است که تا اندازه ای کارساز واقع شده است.
ford F-150 توانایی های خود را به پابرجا کردن می رساند
پیدا کردن وانتی با سطح امکانات و آپشن‌های بالا، کارایی آسان و مصرف سوخت پسندیده بسیار دشوار است. به همین ترتیب ford اظهار می‌کند که خودرو ford F-150 مدل ۲۰۱۸ در نسخه‌ی تک دیفرانسیل همراه با پیشرانه‌ی ۲.۷ لیتری شش سیلندر مجهز به فناوری اکوبوست و جعبه دنده ۱۰ سرعته جدید می‌تواند مصرف ترکیبی ۱۲.۸ لیتر در هر صد کیلومتر را به ارمغان بیاورد. چنانچه مصرف شهری و بزرگراه به ترتیب ۱۴.۱ و ۱۰.۹ هستند. این نتایج آنقدر دلخواه هستند که F-150 را می‌توانیم در کلاس خود به سرنویس یکی از بهترین‌ها در مصرف سوخت بنامیم.
ford F-150 توانایی های خود را به پابرجا کردن می رساند
فراموش نکنیم، پیشرانه‌ی این خودرو توانا به فرآوری گشتاور ۵۴۲ نیوتون متر است که در سنجش با نسخه سال پیش ۲۵ یکتا افزایش یافته و در کنار قوت ۳۲۵ اسب بخار ارائه می‌شود. اگر شما نسخه دو دیفرانسیل را می‌خواهید، مصرف شهری و مصرف ترکیبی ۱ لیتر کمتر از مدل تک دیفرانسیل است ولی مصرف بزرگراه به ۱۱.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر افزایش پیدا می‌کند.
شرکت ford همچنان فرنام بیشترین قوت و گنجایش در یدک کشی و حمل بار را در گزین کردن خود دارد. نمونه‌ای از این خودرو با داشتن پیشرانه ۳.۵ لیتری شش سیلندر V شکل یا ۵ لیتری هشت سیلندر V شکل توانایی یدک کشی نزدیک شش تن و حمل بار تا نزدیک ۱.۵ تن را دارد.
ford F-150 توانایی های خود را به پابرجا کردن می رساند
البته حمل بار اضافی به بها افزایش مصرف سوخت تمام می‌شود به طوری که حالت دو دیفرانسیل با موتور سیکلت ۸ سیلندر مصرف شهری و بزرگراهی به ترتیب ۱۷.۷ لیتر و ۱۲.۷ لیتر به دنبال خواهد داشت در حالی که با پیشرانه ۶ سیلندر مصرف شهری و بزرگراه به ترتیب ۱۶.۶ و ۱۲.۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر خواهد بود.
یک موتور سیکلت ۳.۳ لیتری تنفس طبیعی نیز برای مدل پایه‌ی F-150 موجود است که با فرآوری ۲۹۰ اسب بخار قوت و تنها ۳۶۰ نیوتن متر گشتاور، در سنجش با دیگر نسخه‌ها، چندان کارا به نظر نمی‌رسد ولی از نظر مصرف سوخت در حالت دو دیفرانسیل، در شهری و بزرگراه به ترتیب ۱۴.۹ لیتر و ۱۱.۳ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر، بنزین خواهد سوزاند.
ford F-150 توانایی های خود را به پابرجا کردن می رساند
ford در دو مدل F-150 استاندارد و اکسپدیشن تغییراتی، در بخش پیشرانه و انتقال قوت اعمال کرده است تا موقعیت این دو خودرو را در بازار داغ رقابتی حفظ کند. در سگمنت وانت‌های بزرگ چشم وهمچشمی میان RAM 1500 از گروه fiat chrysler که هر ساله نسخه‌ی جدیدی از دم رونمایی می‌شود و همچنین، شورلت سیلواردو که به سرنویس دومین وانت دوست داشتنی در آمریکا شناخته می‌شود، بازار رقابتی تنگاتنگ و داغی فراهم شده است. افزون بر آن، هنگامی که RAM 1500 با پیشرانه ECO DIESEL شناسایی شد، سازنده اعلام کرد که مصرف ترکیبی این پیشرانه ۱۱.۸ و مصرف شهری و بزرگراه به ترتیب ۱۲.۸ لیتر و ۹.۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر برای نسخه‌ی دو دیفرانسیل خواهد بود.
تاد اکرت مدیر بخش مارکتینگ ford می‌گوید:
نسخه جدید F-150 تعهد شرکت ford، در ساختن پیکاپ‌هایی با پایداری بالا را به خوبی نمایان می‌کند و دم طور که از سوی مشتریان، باز خورد داده شده است، آنان خواستار هرچه مطمئن‌تر، هوشمندتر و جادار‌تر شدن F-150 امروزین هستند.

[ad_2]

لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام