سایت جامع خودرو در ایران


» شناسایی کراس اوور جدید chery برای عرضه در بازار اروپا ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

شناسایی کراس اوور جدید chery برای عرضه در بازار اروپا

دسته بندی : خودرو تاریخ : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶


شناسایی کراس اوور chery جدید برای عرضه در بازار اروپا
کمپانی چینی chery تایید کرده که با یک کراس اوور کاملا جدید در نمایشگاه خودروی فرانکفورت آماده خواهد شد. این کراس اوور کامپکت برای بازار اروپا طراحی شده و به گفته chery کسان “جوان، شهرنشین و آینده نگر” مشتریان دم خواهند بود.
به گزارش دیجیاتو،نمونه ای که در نمایشگاه فرانکفورت در معرض دید عموم پیمان خواهد گرفت، نسخه ی پیش فرآوری بوده و با مدل پایانی تفاوت های زیادی نخواهد داشت. chery قول داده که این خودرو بر بنیاد استانداردهای رایج اروپا در زمینه طراحی، کیفیت، عملکرد فنی و ایمنی ساخته شده و همپای رقبا خواهد بود.
تصاویری که به تازگی از این کراس اوور منتشر شده، نشان می دهند که چینی ها در بحث طراحی پیشرفت های زیادی داشته اند. در نمای روبرو از این خودرو، جلو پنجره شفاف باریک و کشیده به همراه چراغ های LED کاملا جلب پروا کننده هستند؛ ضمن اینکه یک نوار LED بر روی جلو پنجره دو چراغ اصلی را به همدیگر متصل می کنند.
در نمای پهلویی، به کارگیری گونه ها خطوط و حجم پردازی های گاهی اغراق آمیز ظاهری پویا به این کراس اوور جدید چینی بخشیده اند. تصویر انتشار یافته از تو یا درون کابین تنها به قسمت میانی داشبورد و دکمه های مهار کننده اندک شده است، سطح این دکمه ها ظاهرا دارای نمایشگر دیجیتال بوده و می توانند اطلاعات مفیدی را در برگزیدن راننده بگذارند.
شناسایی کراس اوور chery جدید برای عرضه در بازار اروپا
در درازا ۱۴ سال بازپسین به تازگی، کمپانی chery بزرگ ترین صادر کننده خودرو در چین بوده و توانسته ۱٫۲ میلیون خودرو در بیرون از این کشور به فروش برساند.
سال گذشته این خودروساز چینی کامیاب به فروش نزدیک ۷۰۰ هزار دستگاه گونه ها خودرو شد که از این شمار نزدیک به ۱۰۰ هزار دستگاه در بیرون از مرزهای این کشور به دست مشتریان رسیده است. این میزان نزدیک به ۳۰ درصد از صادرات خودرویی چین محسوب می شود.
با نزدیک شدن گنجایش فرآوری سالانه به یک میلیون دستگاه، کمپانی chery در نظر دارد بخت خود را در بازارهای دیگر از آنگونه اروپا آزمون کند.
آنگونه که این شرکت اعلام کرده، پس از کراس اوور یادشده مدل های دیگری با پیشرانه های هیبریدی و الکتریکی راهی قاره سبز خواهند شد. آقای آنینگ چن (Anning Chen) مدیر عامل chery در این باره گفته همگی خودروهای chery در اروپا به بالاترین سطح از قابلیت های ارتباطی مجهز شده و از لحاظ رانندگی، نرمش پذیری و فضای کابین استانداردهای بالایی خواهند داشت. نکته دلنشین پروا اینکه ظاهرا پیمان است محصولات chery در بازار اروپا با یک برند جدید ارایه شوند.
شناسایی کراس اوور chery جدید برای عرضه در بازار اروپا
تردیدی در این هستی ندارد که شرکت های چینی نیز دیر یا زود به خودروسازانی قابل ارج در سطح جهان بدل خواهند شد، درست مثل کره ای ها که روزگاری جایگاه کنونی چینی ها را داشتند. سوال مهم اینکه در دم زمان خودروسازان ایرانی در چه جایگاهی خواهند بود؟ آیا ما نیز خواهیم توانست روزی محصولات با کیفیتی را برای بازار کشورهای پیشرفته طراحی کنیم یا همچنان به فرآوری خودرو های از رده بیرون با فناوری پایین سربلندی خواهیم کرد؟لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام