سایت جامع خودرو در ایران


» صرفه‎جویی ۱۰۰ میلیون دلاری با فرآوری چراغ خودرو در تو یا درون ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از تسنیم،علی چنگی آشتیانی به سرنویس یک کارآفرین در گستره ساخت قطعات خودرو بازگو کرد: تولیدات شرکتش به چهره اختصاصی مربوط به چراغ جلو و عقب خودرو بوده و ۳۰ سال پیشینه تکاپو در این گستره را دارد.

وی با بیان اینکه قطعات فرآوری شده به شرکت های خودروساز درونی ارایه می شود و بخشی نیز در بازار برای قطعات یدکی کاربرد می شود، گفت: سه شرکت پرکار درونی در گستره ساخت چراغ خودرو هستی دارد که بهره کارخانه ما با بیش از هزار پرسنل بیش از بقیه است.

این مدیر کارآفرین یادآوری کرد: با پروا به فرآوری چراغ خودرو در تو یا درون برای کارخانه های خودروساز درونی، شدنی است برای بازار قطعات یدکی از محصولات بیگانه کاربرد شود ولی خودروسازهای درونی دیگر نیازی به چراغ های بیگانه ندارند و محصولات ما جایگزین محصولات بیگانه شده است.

چنگی در باره تفاوت واردات این قطعات نسبت به فرآوری تو یا درون دم تصریح کرد: سالانه ۴هزار و ۵۰۰ تکه چراغ فرآوری می کنیم که به چهره سر راست هزار تن و غیر سر راست ۵هزار خانوار پرکار هستند و این تکاپو منحر به ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون دلار صرفه جویی ارزی شده است.

وی با تأکید بر اینکه شرکت های خودروساز درونی دیگر نیازی به واردات ندارند، پیوستگی داد: علاوه بر تأمین بازار تو یا درون، تولیدات ما به کشورهای عراق و ترکیه نیز صادر می شود.

این مدیر یکتا تولیدی قطعات خودرو در باره تأمین مواد اولیه گفت: با پروا به اینکه بیشتر مواد اولیه از تو یا درون تأمین می شود بها فرآورده پایانی نیز نسبت به یکتا های دیگر پسندیده تر است؛ بنابراین همین مساله مایه شده بهره بیشتری در بازار خودروسازها نسبت به دیگر واحدهای تولیدی داشته باشیم.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام