سایت جامع خودرو در ایران


» شناسایی فیس‌لیفت volkswagen‌واگن گلف اسپرت‌van ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


volkswagen‌واگن با شناسایی نسخهٔ بروز شدهٔ گلف اسپرت‌van، هنگام‌را به دیگر اعضای خانوادهٔ گلف ملحق کرده است. این ماشین که در بن نسخۀ MPV گلف محسوب می‌شود، طی این فیس‌لیفت از سپرهای جدید، چراغ‌های جلوی LED (در تیپ‌های بالایی)، چراغ‌های عقب LED، رینگ‌های جدید و رنگ قرمز جدید برای بدنه بهره‌مند شده که نما هنگام‌را نوین‌تر کرده است.

در تو یا درون گلف اسپرت‌van 2018 نیز تریم تزئینی جدید به همراه صندلی‌های چرمی و پارچه‌ای تدارک دیده شده است. افزون بر این، سیستم ناوبری Discover Pro که از راه یک نمایشگر ۹٫۲ اینچی با توانایی مهار بدست جنبش دست ارائه می‌گردد نیز برای این MPV کامپکت در نظر گرفته شده است.

همچنین volkswagen‌واگن در اسپرت‌van جدید اپلیکیشن Media Control را هم ارائه کرده که رابط کاربری برای پیوست سیستم اطلاعاتی-سرگرمی خودر به گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها را فراهم می‌کند و درنتیجه می‌توان سیستم خودرو را از راه تلفن همراه مهار کرد. افزون بر این، volkswagen‌واگن پکیج امنیتی و خدماتی خود را هم در این ماشین ارائه نموده که از ویژگی‌های برجستهٔ هنگام می‌توان به خدمات کنار جاده‌ای و آگاهی‌رسانی خودکار برخورد اشاره کرد که در هر شرایطی در برگزیدن راننده پیمان می‌گیرند.

علاوه بر موارد یادشده، سیستم‌های کمک‌رانندهٔ جدیدی هم به گلف اسپرت‌van فیس‌لیفت اضافه شده‌اند که ازجملهٔ هنگام‌ها می‌توان به دستیار اضطراری، تازه ترین نسخهٔ سیستم کمک پارک، سیستم کمکی تریلر و سیستم وارسی بر عابرین پیاده اشاره کرد که آخری به همراه ترمز اضطراری شهری و دستیار شدامد با توانایی توقف و جنبش و رانندگی نیمه خودکار تا سرعت ۶۰ کیلومتر در ساعت، بخشی از سیستم دستیار جلو هستند.

گردآورٔ پیشرانه‌های این خودرو با سه موتور سیکلت بنزینی TSI جدید افزایش پیدا کرده است درحالی‌که در این لیست دو موتور سیکلت دیزلی TDI هم هستی دارد که به سیستم مدیریت پرکار سیلندرها مجهز هستند. volkswagen‌واگن گلف اسپرت‌van جدید رسماً در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش درخواهد آمد و جزئیات کامل هنگام نیز در همان زمان اعلام خواهد شد. فروش این ماشین هم در آلمان از پاییز امسال آغاز می‌گردد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام