سایت جامع خودرو در ایران


» پاگانی زوندا HP بارچتا، تازه ترین شعبده‌بازی هوراچیو! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


پاگانی زوندا HP بارچتا در گردهمایی سرشناس پبل بیچ شناسایی شد. پیش از آنکه بپرسید باید بگوییم ظاهرا این خودرو واپسین زوندایی خواهد بود که فرآوری خواهد شد! ما که باور نکرده‌ایم!


تنها سه دستگاه از زوندا HP بارچتا فرآوری خواهد شد و یکی از هنگام‌ها آشکاراً به کلکسیون خصوصی هوراچیو پاگانی تعلق دارد. همچنین گفته شده این خودرو یکی از وحشی‌ترین زونداهایی خواهد بود که تاکنون فرآوری شده است.

چشمگیرترین تفاوت میان این خودرو و دیگر مدل‌های زوندا طراحی جدید بارچتا است. به نظر می‌رسد در این خودرو از قطعات مدل‌های زوندا ۷۶۰ کاربرد شده که دربرگیرنده کاپوت، چراغ‌های عقب بازطراحی شده و پوشش‌های روی چرخ‌ها همانند زوندا ZoZo می‌باشد.

از دیگر شاخصه‌های HP بارچتا می‌توان به ورودی کربنی روی سقف، بال و دیفیوزر عقب، رینگ‌های بازطراحی شده و رنگ سفید برجسته کابین اشاره کرد.

پاگانی در پیش درآمد گفت یکی از سه دستگاه زوندا Tricolore نسخه پایانی زوندا خواهد بود. این خودرو در سال ۲۰۱۱ فرآوری شد؛ ولی اندکی پس پیروان توانگر این برند آغاز به سفارش تک خودروهای اختصاصی کردند و بدین ترتیب زوندا تا به امروز زنده ماند.

آیا HP بارچتا واپسین نسخه از زوندا خواهد بود؟ نمی‌دانیم! ولی اگر در آینده نزدیک نسخه‌های دیگری نیز ساخته شوند اصلاً شگفت‌زده نخواهیم شد!لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام