سایت جامع خودرو در ایران


» واکنش Iran KHodro به تخلف شركت خودرو بازرگانی يكتا ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶

واکنش Iran KHodro به تخلف شركت خودرو بازرگانی يكتا

دسته بندی : خودرو تاریخ : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶


واکنش Iran KHodro به تخلف شركت
گروه صنعتي ايران خودرو با صدور اطلاعيه اي نسبت به مشكلات ناشي از تخلف شركت “خودرو بازرگانی يكتا” واكنش نشان داد و اعلام كرد طی اين رويداد متضرر شده و پيگيري هاي حقوقي لازم براي دادگری حق خود را انجام خواهد داد.
به گزارش ايكوپرس،‌ در اين اطلاعيه آمده است: گروه صنعتي ايران خودرو ضمن آشکارکردن افسوس درخصوص مشكلات پيش آمده براي برخي هموطنان كه محصولات اين شركت را از يك شركت خصوصی به نام “خودرو بازرگانی يكتا” خريداري كرده اند، به آگاهی می رساند که شرکت مذكور هیچ گونه وابستگی و وابستگی به گروه صنعتی Iran KHodro نداشته و ندارد، ولی در جهت دادگری حقوق و پشتیبانی از شهروندان و در کنار آنها، هرگونه همکاری را از راه مراجع قضایی و انتظامی به کنش خواهد آورد.
بدیهی است گروه صنعتی Iran KHodro نیز از نظر معنوی در این رویداد متضرر شده است و پیگیری های حقوقی لازم جهت دادگری حق خود را به کنش خواهد آورد. اين گروه صنعتي در راستاي تنویر افکار همگانی پروا به نکات زير را بایسته می داند:
شركت “خودرو بازرگانی يكتا” كه اقدام به دريافت وجه جهت فروش محصولات گروه صنعتي ايران خودرو كرده، داراي شخصيت حقوقي مستقل بوده است.
پیشینه بررسي شده حاكي است هيچ شخصيت حقيقي يا حقوقي، قراردادي با ايران خودرو براي خريد اين محصولات منعقد نكرده و در فرآيند انعقاد پیمان نامه و فروش اين محصولات هيچ وجهي از سوي مشتريان و شركت “خودرو بازرگانی يكتا” به حساب ايران خودرو واريز نشده است.
گفتنی است که مدیریت شرکت خودرو بازرگانی یکتا و نمایندگی تعليق شده ۵۰۵۴ Iran KHodro، یک تن بوده، ولی كليه تخلفات و سوءاستفاده هاي اخير در قالب شركت “خودرو بازرگانی يكتا” كه ارتباطي با گروه صنعتي ايران خودرو ندارد، چهره گرفته است. قراردادهای منعقد شده نيز با شرکت “خودرو بازرگانی یکتا” و ممهور به مهر این شرکت بوده است.
شايان ذكر است، گروه صنعتي ايران خودرو بارها اعلام و تاكيد كرده كه هموطنان عزيز در هنگام خريد محصولات اين خودروساز، وجوه خود را صرفا به حساب اين شركت واريز كرده و اكيدا از پرداخت وجه نقد و يا واريز به حساب هاي غير، خودداري كنند. اين جستار در قراردادهاي رسمي گروه صنعتي ايران خودرو با مشتريان نيز به روشنی درج و باره تاكيد پیمان گرفته است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام