سایت جامع خودرو در ایران


» خیز جدی toyota در پهنه سرویس‌های اشتراک خودرو ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

خیز جدی toyota در پهنه سرویس‌های اشتراک خودرو

دسته بندی : اخبار ، تکنولوژی ، تویوتا ، خودرو تاریخ : پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶


toyota همکاری جدید خود با پخش‌کننده اهل هاوایی Servco Pacific را اعلام کرد و با این کار گواه گسترش حضور این خودروساز ژاپنی در گستره سرویس‌های اشتراک خودرویی هستیم.

Toyota Prius Prime 2017
بنا به شرایط همکاری اعلام شده هر دو کمپانی اقدام به آزمایش و گسترش سرویس اشتراک خودرو در هونولولو خواهند کرد.

در خلال فاز آزمایش ابتدایی این سرویس تنها به کاربرد کارمندان اندک خواهد بود. البته زمانی که آزمایش‌ها کامل شد، کمپانی Servco برنامه‌هایی برای عرضه سرویس متمرکز روی مصرف‌کنندگان تا پایان امسال خواهد داشت.


بر پایه گفته‌های toyota، کاربران برنامه‌ای هوشمند را دانلود خواهند کرد که یک شماره شناسایی و کلیدی هوشمند را به دم‌ها می‌دهد و این مشخصات به مصرف‌کننده رخست می‌دهد تا خودروها را با گوشی هوشمند خود باز یا بسته کنند. این برنامه همچنین سرویس‌های پرداخت و ابزارهای مدیریت ناوگان را در کمر بستن کاربر پیمان خواهد داد.

یکی از مدیران تویوتای آمریکای شمالی گفت:

عرضه کامیابی‌آمیز پلتفرم سرویس‌های حمل‌ونقل toyota نشان دهنده دودمان بعدی پلتفرم‌های اشتراک خودرویی بوده و زیرساخت جهانی toyota برای مدیریت ناوگان، اشتراک خودرو و آینده حمل‌ونقل محسوب می‌شود.

او پیوسته داد:

پلتفرم‌های بر پایه API به ما رخست تطبیق تند با نخستینگی‌های جدید بازار را داده و از گسترش سرویس‌های حمل‌ونقل محلی پشتیبانی می‌کند.


toyota از اشاره به شهرهایی که در آینده از سرویس‌های حمل‌ونقل نوین بهره‌مند خواهند شد خودداری کرده ولی تأیید نموده که با نمایندگی‌ها و پخش‌کنندگان دیگر برای ارائه فناوری‌های اشتراک خودروی جدید کار خواهد کرد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


مطالب محبوب
اینستاگرام