سایت جامع خودرو در ایران


» حضور با دیرکرد و اندک برند جنسیس در اروپا ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

حضور با دیرکرد و اندک برند جنسیس در اروپا

دسته بندی : اخبار ، جنسیس ، خودرو ، هیوندای تاریخ : جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶


برنامه ابتدایی hyundai برای عرضه برند لوکس جنسیس در اکثر بازارهای مهم جهانی لغو شده و این خودروساز کره‌ای با کمی تأخیر برند لوکس خود را در اروپا ارائه خواهد کرد. تا اوایل سال ۲۰۲۰ جنسیس وارد قاره سبز خواهد شد ولی دست کم در نخست عملکردی بسیار اندک خواهد داشت.


بنا به گزارش گاهنامه اتوموبیل و به نقل از ماشین ۹۸، برند جنسیس در نخست اندک به سه بازار بریتانیا، آلمان و سوئیس خواهد بود و تنها یک شوروم در هر کشور تأسیس خواهد شد. این شوروم ها در لندن، مونیخ و زوریخ پیمان خواهند داشت.


مدیر عملیات اروپایی hyundai پیشترً انگیزه ها حضور با دیرکرد و اندک جنسیس در قاره اروپا را روشنگری داده است:

برای عرضه برندی لوکس در اروپا با چالش‌هایی روبرو خواهید بود و اگر محصولاتی باب میل بازار نداشته باشید این چالش‌ها بزرگ‌تر خواهند بود.


فرایند خرید محصولات جنسیس به‌چهره مرسوم و سنتی نخواهد بود. این کمپانی محصولات خودرو را منحصراً از راه فضای مجازی و بازاریابی سر راست ارائه خواهد کرد بنابراین اساساً نمایندگی‌ای هستی نخواهد داشت. مدیر این برند معتقد است اکثر فروش‌های جنسیس به‌چهره اقساطی خواهد بود.
او گفت:

ما می‌توانیم آرایش‌های چند خودرویی داشته و سدانی را در تابستان و شاسی‌بلندی را در زمستان ارائه کنیم. ما همچنین خدمات گوناگونی از قبیل کرایه رایگان خودرو، حفظ و نگهداری و… را عرضه خواهیم کرد.


جنسیس تلاش خواهد داشت تا تجربه‌ای بسیار ویژه را برای مشتریان فراهم نمایند. این تجربه ویژه با به‌روزرسانی‌های آنلاین، پکیج‌های آی تی و کمک‌های جهانی از آنگونه دسترسی به خودروهای الکتریکی در مناطق اندک شده به دست خواهد آمد.

Genesis G80 Sport

جنسیس علاوه بر آماده شدن برای حضور در اروپا می‌خواهد سومین سدان خود یعنی G70 و سه فرآورده دیگر را فرآوری کند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام