سایت جامع خودرو در ایران


» صفحه رسمی هفته‌نامه خودروامروز در اینستاگرام از مرز 180 هزار فالوئر گذشت ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


صفحه رسمی هفته‌نامه خودروامروز در اینستاگرام از مرز ۱۸۰ هزار فالوئر گذشت

ایوار خودرو- صفحه رسمی هفته‌‌نامه خودروامروز در اینستاگرام که سال ۹۵ را با ۱۲۷ هزار فالوور به پایان رسانده بود، امروز از مرز ۱۸۰ هزار فالوئر گذشت تا با میانگین جذب ماهانه ۱۰.۶۰۰ فالوئر در امسال، قدرتمندتر و تاثیرگذارتر از هر زمان دیگری به آگاهی‌رسانی در گستره خودرو در دنیای مجازی بپردازد.

به گزارش پایگاه خبری «ایوار خودرو»، خودروامروز با آگاهی از گرایش روزافزون کاربران دنیای مجازی به اینستاگرام، دو سال گذشته را بطور جدی صرف تکاپو و خبررسانی در قالب این پلتفرم کرده و مفتخریم که امروز، با کشمکش بسیار، پرمخاطب ترین صفحه اینستاگرام  در میان رسانه های خودرویی مکتوب و غیرمکتوب هستیم. بازخورد روزانه پست های این صفحه نیز نشان از درک درستی است که خودروامروز از سلیقه مخاطب در فضای مجازی داشته و بیانگر تلاشی است که هر روز در جهت نزدیک و نزدیک تر کردن محتوای تولیدی خود به این سلیقه دارد. پوشش روزانه تازه های بازار خودرو کشور و جهان خودرو در قالب تازه ها و ویدئو، بازنشر پست های آموزشی با رویکرد اجتماعی، و گزارش زنده و پوشش تصویری از مهمترین رویدادهای خودرویی کشور و رویدادهای میان‌المللی، بخشی از تکاپو های صفحه رسمی هفته‌نامه خودروامروز در اینستاگرام است و با بزرگتر شدن این خانواده، هدف را بر بالارفتن هرچه بیشتر کیفیت این تلاش گذاشته ایم.

گفتنی است اینستاگرام خودروامروز یکی از صفحات شانزده‌گانه گردآور رسانه ای امروز در اینستاگرام است و مجموع مخاطبین این خانواده (دربرگیرنده صفحات راننده، مای‌کار، لوکس، شاسی‌بلند، موتورسیکلت، ماکت‌بازی، اسپرت و …) در اینستاگرام، امروز بالغ بر ۵۵۰ هزار تن می شود.

آنچه که در پیوستگی می بینید، بازخورد برخی از پست های بازپسین به تازگی اینستاگرام خودروامروز و ریز آمار بازدید و بازخورد هفته بازپسین به تازگی این صفحه در اینستاگرام است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام