سایت جامع خودرو در ایران


» ایکس22 خودرویی همگام با نیاز مشتریان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

ایکس۲۲ خودرویی همگام با نیاز مشتریان

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶


ایکس۲۲ خودرویی همگام با نیاز مشتریان

فارس و یزد اینگونه می‌گویند) خودرو- رشد روز افزون فناوری‌های دیجتالی و افزایش تقاضای مشتریان برای کاربرد بیشتر از رابط‌های کاربری در خودروها شکل تقاضای این فرآورده پر پیرو را تغییر داده و به برتری فرآورده و ابزاری برای بازارداری برندها و فرآوری کنندگان تبدیل کرده است.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، در دنیای آماده خودروها از ابزار سنتی ترابری به سمت تبدیل شدن به یک IT هوشمند و یکپارچه مبدل شده اند که با به کارگیری  روش های ارتباطی متفاوت کوشش در برطرف کردن نیازهای مشتریان دارد. شیوه جدیدی که تبدیل به نوعی جنگ افزار فرآوری کنندگان برای جذب مخاطبان خود شده است. شرکت مدیران خودرو نیز با درک نیازهای جامعه مشتریان جوان خود اقدام به عرضه محصولات خود با گردآور‌ایی از امکانات رفاهی بروز و گیرا کرده است. mvm ایکس۲۲ خودرویی که با هدفگیری جوانان بعنوان جامعه مخاطبان خود کوشش کرده است با نیازها و نگاه مشتریان ایرانی همراه شود. اتفاقی که با پاسخ مناسبی از سوی بازار روبرو شد و قدم های گروه پژوهش و گسترش این شرکت را برای گام های بعدی در این گذرگاه مستحکم تر نمود. نیاز سنجی درست برای این فرآورده در تهیه شکل پایانی ایکس۲۲ کامیابی هنگام را برای تبدیل شدن به یک فرآورده راهبردی و کارایی گذار در بازار خودرویی ایران رقم زد. گزینش و کاربرد بدنه دو رنگ برای خودرو ایکس۲۲ تداعی کننده گود تری از مفهوم پویایی و گیرایی بصری را منتقل میکند. خطوط بدنه بهمراه بکارگیری طرح های ترکیبی از اصالت ، مدرنیته و طبیعت در فضای بیگانه و درونی ایکس ۲۲ نشان از یک بلوغ در محصولات مدیران خودرو است. به کارگیری جلو پنجره و چراغ جلو  در القای حس سرعت ، هیجان و چیرگی در قالب یک طراحی هم‌خانواده با برادر بزرگترش یعنی ایکس۳۳ نیز موید همین ثبات و پختگی در طراحی است. ولی پیشامد هیجان انگیز در بن در کابین ایکس۲۲ رخ داده است. نقطه برتری ایکس۲۲ نسبت به رقبای حال آماده بازار که انجامیده است، متقاضیان خرید در این رنج قیمتی ، ایکس۲۲ را حتی به رقبای اروپایی خود ترجیح دهند. به کارگیری ابزار های هوشمند همچون سیستم های مولتی مدیا با رابط کاربری مانیتور ۸ اینچی تمام لمسی با توانایی پیوستگی به تلفن های هوشمند شخصی برای مهار آسان تر از آنگونه این رویدادها است. بکار گیری مواد با کیفیت بالا برای این فرآورده در این رنج قیمتی در کنار طراحی جسورانه و در همان سان گیرا حس پویای و هیجان را دوچندان کرده است. آپشن های یاری رسان راننده در مهار بهتر خودرو برای مسیرهای طولانی همچون کروز مهار، دوریبن دنده عقب، تنظیم برقی آینه های پهلویی و… از آنگونه این ابزار ها هستند.
mvm ایکس۲۲ را می‌توان جزء محصولات جدید در بازار ایران دانست که ضمن پروا به نیازهای کاربری مشتریانش، کیفیت و ایمنی را نیز دلخواه داشته و توانسته در مدت کوتاهی به سرنویس یکی از گزینش های اصلی مشتریان مبدل گردد. 
دلبستگی مندان می‌توانند برای آگاهی ریزبین از آپشن ها و امکانات mvm ایکس۲۲ به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو http://www.mvmco.ir/ مراجعه نموده و از شرایط فروش منطعف این فرآورده آگاه شوند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام