سایت جامع خودرو در ایران


» حراج سوپر اسپرت مک‌لارن P1 GTR ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

حراج سوپر اسپرت مک‌لارن P1 GTR

دسته بندی : خودرو تاریخ : جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶


حراج سوپر اسپرت مک‌لارن P1 GTR
خودروی سوپراسپرت مک‌لارن P1 GTR LM به‌زودی در یک حراجی همراه با خودروهای لافراری و porsche ۹۱۸ به فروش خواهد رسید.
شرکت حراجی RM Sotheby در ماه آوریل (اواخر فروردین)، اعلام کرد دو دستگاه porsche ۹۱۸ و لافراری را برای حراج آینده خود در ویلا اربا آماده کرده است. در هنگام هنگام این شرکت اعلام کرده بود که به‌زودی خودروی جدیدی به این جمع اضافه خواهد کرد تا سه‌گانه خودروهای سوپراسپرت را در حراجی آینده به فروش برساند؛ ولی نامی از این خودروی سوم برده نشد.
به گزارش زومیت حالا پس از ۴ ماه از این بازگویی دیدگاه، شرکت حراجی RM Sotheby اعلام کرد که خودروی سوپراسپرت سوم یک مک‌لارن P1 GTR LM خواهد بود. این خودرو که نمونه‌ی مجاز شهری P1 GTR است، تند‌ترین، نادرترین و پسینیان نسخه‌ی سوپراسپرت مک‌لارن P1 خواهد بود.
حراج سوپر اسپرت مک‌لارن P1 GTR
خودروی مک‌لارن P1 GTR LM یکی از معدود خودروهای مدل P1 است که پروانه آمدوشد جاده‌ای هنگام صادر شده و اینک با پیوستن به همتایان ایتالیایی و آلمانی خود، می‌خواهد یک حراجی باشکوه را برای شرکت RM Sotheby رقم بزند. مک‌لارن P1 LM بدست شرکت انگلیسی لانزانته (Lanzante) که با مک‌لارن روابط نزدیکی دارد، ساخته شده است. شرکت لانزانته پیش از این برخی نمونه‌های خودروهای F1 را ساخته بود که در مسابقات لمانز نیز رتبه‌های خوبی کسب کرد.
حراج سوپر اسپرت مک‌لارن P1 GTR
میزان کارکرد این خودروی ویژه، تنها ۲۲۴ مایل (۳۶۰ کیلومتر) است و کاملا وضعیتی نزدیک به شرایط کارخانه دارد. این خودرو تنها در برگزیدن یک مالک بوده است و چشمداشت می‌رود تا ۳.۵ میلیون دلار در حراجی به فروش برسد. به هرحال این خودرو کم وبیش صفر کیلومتر است و بها پیشنهادی با پروا به شرایط، بسیار پسندیده به نظر می‌رسد.
این موارد مایه می‌شود که خودروی مک‌لارن P1 GTR LM بسیار باارزش‌تر از لافراری قرمز یا porsche ۹۱۸ منحصربه‌فرد آبی‌رنگ باشد که به ترتیب با بها‌های ۳ و ۱.۴ میلیون دلار (بیشتر یا کمتر) به فروش خواهند رفت. كسانی كه مایل به آوردن این سه خودرو به خانه‌ی خود هستند بهتر است نزدیک ۱۰ میلیون دلار در حساب بانکی داشته باشند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام