سایت جامع خودرو در ایران


» رندری فوق‌العاده از ب‌ام‌و iM2 ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


در دنیای خودروهای دارای پیشرانه‌های سوختن درونی ب‌ام‌و سری ۲ و M2 از بزرگداشت زیادی برخوردار هستند و شاید گیرا‌ترین گزینش با قیمتی پسندیده محسوب شوند. خب پس چرا نباید نسخه‌ای الکتریکی از دم‌ها را ساخت؟!


برای ارائه پاسخی درخور به این سؤال یک طراح با نام David Olivares رندری فوق‌العاده از ب‌ام‌و iM2 را خلق کرده است.


این طراح مکزیکی از شاخصه‌های بخش پرفورمنس M کمک گرفته و دم‌ها را با خودروهای الکتریکی زیربرند i ب‌ام‌و ترکیب کرده است. نتیجه کار خودرویی بوده که تماشا می‌کنید. Olivares می‌گوید این خودرو برای راننده‌های آینده ساخته شده است. خودرو به کاربر متصل می‌شود و کنترلی اگزمپل برای مقال‌زدنی برای راننده با ارمغان می‌آورد.


او می‌گوید: “امیدوارم این سری بتواند فاصله میان سری‌های کنونی ب‌ام‌و را پر کند. این خودرو مواردی چون تجمل، سقف سرعت و محدوده حرکتی را برای دست‌یابی به ‌شتاب‌گیری، توازن و بها رقابتی بهتر قرانی کرده است.”


از آنجایی که ب‌ام‌و iM2 تنها یک رندر است بنابراین مشخصاتی از دم در دسترس نیست. البته ما تفکرات این طراح را به خاطر خلق چنین خودرویی تحسین می‌کنیم. iM2 درست در زمانی به تصویر کشیده شده که ب‌ام‌و ظاهراً از برنامه‌های الکتریکی جاه‌طلبانه خود کمی عقب کشیده و تنها به ارائه نسخه‌های پلاگین هیبریدی اندیشه می‌کند. این فرمایش مایه تأسف است زیرا به باور ما iM2 در چهره فرآوری می‌تواند با پیشباز زیادی روبرو شود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام