سایت جامع خودرو در ایران


» رقیب ماکان porsche زیر تیغ جراحی آلپاین renault ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

رقیب ماکان porsche زیر تیغ جراحی آلپاین renault

دسته بندی : خودرو تاریخ : یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶


شرکت آلپاین در راستی برند با عملکرد بالا renault محسوب می شود که نقشی همانند بخش AMG مرسدس، بخش M BMW برخی دیگر دارد.

رقیب ماکان porsche زیر تیغ جراحی آلپاین renault

به گزارش CarXR.ir: تاکنون مدل های محدودی از این بخش renault گواه بودیم ولی همگی آنها طراحی اسپرت و پیشرانه  قدرتمندی داشتند و محصولات بزرگی محسوب می شدند. در این میان اگر انگار می کنید خودرو A110 آلپاین مدل خاصی نیست تا به شیفته دم شد، باید بیان داشت که برند اسپرت ساز renault شدنی است روی حل این دشوار مشغول کار باشد.

به گزارش تارنما Auto Express، شرکت آلپاین در حال آماده روی رقیب porsche ماکان به سرنویس یک شاسی بلند کراس اوور اسپرت کار و جنبش می کند.Auto Express معتقد است این خودرو در سال ۲۰۱۹ از راه می رسد و به احیای برند آلپاین و renault می پردازد. در زیر شاسی مدل احتمالا پلتفرم مشترکی با محصولات مرسدس یا nissan را خواهد داشت زیرا این شرکت با دو کمپانی ژاپنی و آلمانی همکاری فنی داشته و دور از چشمداشت نیست چنین اتفاقی چهره گیرد.

گزارش می گوید شاسی بلند کراس اوور آلپاین به پیشرانه ۱٫۸لیتری چهار سیلندر توربوشارژ مجهز است که می تواند خروجی قوت تا ۳۰۰ اسب بخار داشته باشد. همچنین شدنی بوده مدل هیبریدی از این کراس اوور نیز گواه باشیم اگرچه renault یا آلپاین به تایید این مدل نپرداخته اند. Auto Express می گوید شدنی است شاسی بلند باره اشاره دارای نشانه های طراحی از A110 آلپاین باشد که از آنگونه باید به طراحی بخش جلو خودرو اشاره کرد. در حالی که به نظرنمی رسد در فضای درونی و بیگانه این خودرو همچون کوپه ای باشد ولی صندلی ها و فرمان بایستی اسپرت باشند و چشمگیر به نظر برسند. همچنین ترکیب ساختاری شاسی بلند نیز از گونه فیبرکربن، اکسید آلومینیوم و چرم بوده که بیشتر در خودروهای اسپرت در نظر گرفته می شود.

اگر این مدل رقیبی برای porsche ماکان باشد، دور است گواه عرضه دم در بازار ایالات متحده باشیم. renault هیچ برنامه ای برای عرضه محصولات آلپاین در بازار ایالات متحده نداشته و تنها در گنجایش اندک وارد بازار اروپا، انگلستان و ژاپن می شود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام