سایت جامع خودرو در ایران


» برنامه‌های porsche برای طوفان در فرانکفورت ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


porsche کنفرانس خبری زنده خود در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ را در روز دوازدهم سپتامبر برگزار خواهد کرد.


افرادی که به دنبال شنیدن سخنان مقامات بزرگتر کمپانی درباره محصولات کنونی و آینده porsche هستند و همچنین می‌خواهند دودمان جدید کاین و ۹۱۱ GT2 RS را ببینند حتماً باید این رویداد را تماشا کنند.


در توصیف دودمان جدید کاین گفته شده که این خودرو توانا است به دینامیک رانندگی یک خودروی اسپورت دست یابد. کاین جدید دارای استایل تکاملی و کابینی کاملاً بازطراحی شده بوده و متریال لوکس زیادی در دم بکار رفته است.

یک پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری با نیرو ۳۳۵ اسب بخار و گشتاور ۴۵۰ نیوتون متر نیروبخش شاسی‌بلند پرچم‌دار porsche خواهد بود. این پیشرانه به یک گیربکس ۸ سرعته خودکار متصل می‌شود. خریداران همچنین می‌توانند مدل کاین S با نیرو ۴۳۴ اسب بخار و گشتاور ۵۵۰ نیوتون متر را سفارش دهند. این نیرو از دل یک پیشرانه ۲٫۹ لیتری توئین توربو بیرون می‌شود.


قدرتمندترین ۹۱۱ جاده‌ای تاریخ یعنی GT2 RS نیز هفته آینده در فرانکفورت شناسایی جهانی خواهد شد. این خودرو تابستان امسال پدیدار شد و از پیشرانه ۶ سیلندر ۳٫۸ لیتری توئین توربوی مدل توربو S کاربرد کرده ولی دارای توربوهای بزرگ‌تر، خنک‌کنندگی با افشانه آب و اگزوز تیتانیومی می‌باشد. نتیجه این دگرگونی ها نیرو ۶۹۰ اسب بخاری و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۲٫۸ ثانیه ای شده است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام