سایت جامع خودرو در ایران


» امکانات داستر جدید مشخص شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

امکانات داستر جدید مشخص شد

دسته بندی : خودرو تاریخ : سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶


امکانات داستر جدید مشخص شد
کمپانی داچیا رومانی به سرنویس یکی از زیرمجموعه های اصلی گروه renault، سال هاست که خودروهای اقتصادی پرفروشی را به بازار جهانی شناسایی کرده است. داستر این کمپانی به سرنویس یکی کراس اوور کاربردی، در زمان عرضه به سرنویس یکی از بهترین خودروهای رده قیمتی خود شناسایی شد.

پیش از آغاز نمایشگاه فرانکفورت، داچیا نیز تصاویر داستر دودمان دوم را منتشر کرد و توانست جو خبری خوبی را به سمت خود بکشاند. حال گروه renault و کمپانی داچیا با پروا به آغاز این نمایشگاه، تصاویر رسمی از کابین و میزان امکانات دم را منتشر کرده است. ولی با انتشار تصاویر تکمیلی مشخص شد که داستر جدید علاوه بر نما بیرونی بهتر نسبت به دودمان گذشته، فضای کابین به مراتب به روزتری را دارد و می توان گمان کردن داد که پیشباز از دم در بازار جهانی افزایش پیدا می کند. ولی با انتشار تصاویر درونی داستر ۲۰۱۸، معلوم شد که این کراس اوور اقتصادی نسبت به دودمان پیش تغییر فراوانی را داشته و می توان امکانات بیشتری را در دم پیدا کرد.
امکانات داستر جدید مشخص شد
در داستر ۲۰۱۸ امکاناتی همانند پی سی سفر پیشرفته همراه با نمایشگر دیجیتال سرعت، سامانه خاموش و روشن شدن ربات خودرو در شدامد، سیستم مهار پایداری، دوربین ۳۶۰ درجه، استارت دکمه ای، سنسورهای جلو و عقب با توانایی تشخیص فاصله پهلویی، شیشه ها و آینه های برقی، کروزکنترل و اندک کننده سرعت، سیستم تهویه ربات، سامانه مهار سرعت در سراشیبی، مانیتور، سیستم Rlink، حالت رانندگی ECO، مهار سیستم صوتی و تصویری از روی فرمان، شیب سنج، قطب نما، سنسور نور و باران، رادار نقطه کور و رادار دست نویس (به چهره سفارشی) و… هستی دارد. ولی همچنان گواه هستیم که سانروف بر روی این خودرو کراس اوور اقتصادی نصب نشده است. همچنین بر پایه تصاویر منتشر شده، گویا داستر ۲۰۱۸ در نمونه اولیه فاقد ایربگ های پرده ای است و به گمان کردن بسیار در نسخه فول با ۴ ایربگ به بازار جهانی عرضه می شود. بر پایه برخی شنیده ها با پروا به ابعاد بزرگتر این کراس اوور نسبت به دودمان پیش، امکان سفارش گذاری داستر با ۷ صندلی هستی دارد. یکی دیگر از نکات دلچسب با پروا به برخی تازه ها، گزینش پیشرانه ۱٫۶ لیتری با گیربکس CVT ایکس ترونیک برای این خودرو اروپایی است. همچنین بر پایه قابلیت های این خودرو، امکان خرید و سفارش گذاری دم با سامانه دو دیفرانسیل هستی دارد. گمان کردن داده می شود که داستر جدید برای برخی از بازارها با پیشرانه نیرومند تر عرضه شود. بدیهی است که در کنار پیشرانه بنزینی رایج، موتورهای دیزلی هم برای این خودرو شناسایی شود. بر پایه اعلام مدیرعامل پیشین renault پارس، داستر دودمان جدید به سرنویس یکی از خودروهای راهبردی renault برای مونتاژ در ایران شناخته می شود. به گمان کردن بسیار زمان حضور نمونه های اولیه این خودرو در بازار ایران برای سال ۹۷ تعیین می شود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام