سایت جامع خودرو در ایران


» آغاز فروش اینترنتی خودرو ساندرو استپ وی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶


دستیار بازاریابی و فروش گروه سایپا با اشاره به پیشباز بی همتا مشتریان از خودرو ساندرو استپ وی همزمان با آغاز فصل پاییز گفت: گروه خودرو سازی سایپا در نظر دارد در راستای رضایتمندی و پشتیبانی از مشتریان عزیز فروش اینترنتی این خودرو پر پیرو را به اجرا گذارد.

به گزارش آگاهی ها خودرو ،رضا تقی زاده افزود: یکی از انگیزه ها پیشباز بی همتا از این فرآورده، کیفیت بسیار پسندیده محصولات شرکت Pars Khordro نسبت به دیگر خودرو های موجود در بازار می باشد و  اجرای به هنگام تعهدات و خدمات پس از فروش جدا گروه خودروسازی سایپا در سطح کشور، مایه شده تیراژ تولیدی این خودرو همچنان از تقاضای دم در بازار کمتر باشد؛ ولی با هماهنگی های به کنش آمده کوشش شده تا تیراژ تولیدی این خودرو اضافه شود و امکان نام نویسی برای شمار بیشتری از مشتریان ارجمند فراهم شود.

وی بازگو کرد: پیش فروش خودرو ساندور استپ وی با زمان تحویل آذر و دی ماه امسال از ساعت ۱۱ روز یکشنبه ۲۶ شهریور ماه آغاز خواهد شد که با هدف جلوگیری از عرضه دوباره و پخش دادگرانه دم محدودیت کد ملی استوار خواهد بود. بنابراین امکان نام نویسی تنها برای مشتریانی فراهم خواهد بود که تا کنون کامیاب به نام نویسی این خودرو نشده اند.

دستیار بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد: به انگیزه رفع بزرگ دشواری ها پیشین سیستم فروش اینترنتی و افزایش سرعت عملیات نام نویسی امیدوارم که مشتریان در هنگام نام نویسی با دشوار خاصی روبرو نشوند، لذا از هموطنان و مشتریان درخواست کرد برای جلوگیری از سوء کاربرد های احتمالی برخی دفاتر غیر مجاز، تنها از راه تارنما شرکت سایپا به نشانی www.saipacorp.com  اقدام به نام نویسی نمایند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام